Pogoń Szczecin - Motor Lublin 2:0

Portowcy przy Twardowskiego pokonali Motor Lublin 2:0. Był to najmniejszy wymiar kary dla gości, bowiem szczecinianie razili nieskutecznością.

90+3 - Koniec meczu. Wygrywamy 2:0!

POGOŃ - MOTOR: ZOBACZ FOTKI FANÓW

90 min. -
Sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry
80 min. -
Motor miał szansę na strzelenie kontaktowej bramki. Świetnie zachował się Krzysztof Pyskaty, który wybronił strzał Popławskiego. Goście jakby się obudzili, ale czy nie za późno?

70 min. -
Portowcy atakują, ale nie potrafią podwyższyć wyniku. Zawodnicy Motoru ograniczają się do sporadycznych kontraataków. W 60 minucie na boisku pojawił się Piotr Prędota, który zmienił Parzego. 10 minut później za Rogalskiego wszedł Daniel Wólkiewicz. Jest to debiut tego piłkarza na boiskach I-ligowych

46 min. -
Portowcy zaczęli drugą część z dużym zaangażowaniem. Z dystansu uderzał Moskalewicz, ale bramkarz z dużymi problemami wybił piłkę na rzut rożny.

45 min. - Koniec pierwszej połowy.

42 min. - 2:0.
Mysiak strzela sprzed pola karnego, piłka trafia do Lebedyńskiego, który dośrodkowuje na głowę Marcina Nowaka.

28 min. - GOOOOL! Portowcy wykonywali rzut rożny, akcję zamknął Marcin Nowak, a Mysiak głową uderzył celnie na bramkę.

22 min. - Pogoń wciąż atakuje, ale nie potrafi wykorzystać sytuacji.

10 min. -
Pierwsza żółta kartka. Za faul na Niemczyku ukarany został Przemysław Pietruszka
8 min
. - Pogoń w natarciu, ale Woźniak strzela wysoko nad bramką.

7 min. - Pierwsza okazja Portowców. Dośrodkowywał Parzy, do piłki doszedł Moskalewicz ale oddał zbyt lekki strzał. Chwilę później skrzydłem próbował Pietruszka, ale obrońcy gości byli na posterunku.**
1 min. - **Spotkanie rozpoczęło się od minuty ciszy ku czci zmarłego tragicznie Rafała Rogowskiego, byłego zawodnika Pogoni Szczecin. Ostatnio zawodnik trenował z Pogonią `04.