Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Nowe Dębno, Osówko, Rudno, Sławomierz, Stare Dębno, Trzebiec, Wicewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNI"
-
16
Krzysztof Tobiasz
32
(12,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
-
15
Iwona Wiśniewska
184
(73,90%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Anna Szrajner
33
(13,25%)
Okręg 2
Doble, Liśnica, Motarzyn, Sadkowo, Zastawa, Żukówek.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNI"
-
16
Mirosław Adamczyk
25
(10,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
-
15
Teresa Jakimiuk
65
(26,42%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Karina Dorota Malec
22
(8,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD - TYCHOWO
-
14
Jarosław Chwała
134
(54,47%)
Okręg 3
Buczki, Dzięciołowo, Pobądz, Smęcino, Solno, Tyczewo, Wełdkowo, Wełdkówko.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNI"
-
16
Bartłomiej Jarosław Gryga
58
(38,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
-
15
Sylwia Czerwiak
93
(61,59%)
Okręg 4
Czarnkowo, Giżałki, Kościanka, Kowalki, Warnino.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNI"
-
16
Janusz Jerzy Broda
77
(35,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
-
15
Iwona Sylwia Haśkiewicz
124
(57,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jan Stefan Figasiński
15
(6,94%)
Okręg 5
Borzysław, Dobrochy, Modrolas, Podborsko, Rozłazino, Trzebiszyn, Skarszewice.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNI"
-
16
Anna Mariola Nowak
36
(19,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
-
15
Robert Radziuk
102
(53,97%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wiesław Andrzej Głuszko
51
(26,98%)
Okręg 6
Drzonowo Białogardzkie, Kikowo, Krosinko.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNI"
-
16
Dariusz Jerzy Siwek
35
(27,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
-
15
Piotr Mirosław Rakowski
91
(72,22%)
Okręg 7
ulice: Adama Mickiewicza, Jana Kochanowskiego, Szczecinecka.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNI"
-
16
Andrzej Chrzanowski
78
(29,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
-
15
Andrzej Możdżyński
91
(34,21%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sylwia Anna Walkusz
97
(36,47%)
Okręg 8
ulice: Białogardzka, Dolna, Cypriana Kamila Norwida, Dworcowa, Kolejowa, Koszalińska, Kościelna, Połczyńska, Juliusza Słowackiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNI"
-
16
Ryszard Byczkowski
85
(32,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
-
15
Paweł Eryk Kowalski
111
(41,89%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jan Henryk Grochala
69
(26,04%)
Okręg 9
ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Jaśminowa Klonowa, Lipowa, Parkowa, Polna, Sosnowa, Topolowa, Wierzbowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNI"
-
16
Ryszard Urbaniak
80
(28,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
-
15
Ewelina Maria Kłosowska
63
(22,26%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Agata Głuszko
28
(9,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD - TYCHOWO
-
14
Marcin Matejko
112
(39,58%)
Okręg 10
ulice: Bobolicka (od nr 18 do nr 66), Dębowa, Leona Mroczkiewicza.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNI"
-
16
Mirosław Korzeniowski
117
(58,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
-
15
Paweł Kotlęga
65
(32,34%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zygmunt Tadeusz Ziomek
19
(9,45%)
Okręg 11
ulice: Bobolicka (od nr 1 do nr 15), Leśna, Ogrodowa, Wolności, Targowa, Słoneczna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNI"
-
16
Lidia Beata Śmidecka
31
(13,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
-
15
Dariusz Piotr Michalak
148
(65,20%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Beata Sawosz
48
(21,15%)
Okręg 12
Bukówko, Bukowo, Retowo.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNI"
-
16
Milena Alicja Napora
36
(26,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
-
15
Krzysztof Mariusz Niemiec
101
(73,72%)
Okręg 13
Słonino, Zaspy Wielkie.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNI"
-
16
Małgorzata Maria Ćwiklińska-Macierzanka
31
(24,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
-
15
Katarzyna Helena Rudnik
55
(44,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Barbara Malicka
39
(31,20%)
Okręg 14
Dobrowo (od nr 1 do nr 16), Dobrowo (od nr 36 do nr 51), Dobrówko.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNI"
-
16
Dariusz Czesław Jagodziński
42
(24,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
-
15
Alicja Danuta Sołtys
58
(33,72%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krystyna Germak
42
(24,42%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Marian Borowczak
30
(17,44%)
Okręg 15
Dobrowo (od nr 17 do nr 35)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNI"
-
16
Agnieszka Szablińska
3
(1,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
-
15
Zdzisław Marian Polek
112
(68,71%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sylwia Krystyna Mulawa
48
(29,45%)