Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Białogard
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Bogusław Wincenty Stanczewski
582
(6,04%)
-
7
Jadwiga Helena Balcerzak
75
(0,78%)
-
4
Andrzej Jerzy Krepsztul
93
(0,97%)
-
5
Regina Nalaskowska
58
(0,60%)
-
2
Izabella Maria Strzałkowska
469
(4,87%)
-
3
Stefan Purol
192
(1,99%)
-
8
Danuta Bogusława Glinka
161
(1,67%)
-
6
Mateusz Langner
125
(1,30%)
-
9
Andrzej Piotr Świtek
64
(0,66%)
-
10
Andrzej Jerzy Smolak
140
(1,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD - POWIAT BIAŁOGARDZKI
-
10
Jacek Słowiński
130
(1,35%)
-
4
Justyna Tarasewicz
209
(2,17%)
-
1
Tomasz Wiktor Hynda
433
(4,50%)
-
2
Anna Kodź
244
(2,53%)
-
6
Elżbieta Litewka
69
(0,72%)
-
3
Andrzej Nowak
233
(2,42%)
-
5
Zbigniew Krzysztof Raczewski
167
(1,73%)
-
8
Irena Król
69
(0,72%)
-
9
Cezary Grzegorz Jastreb
88
(0,91%)
-
7
Piotr Józef Kołodziejczyk
78
(0,81%)
KOMITET WYBORCZY "POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE"
-
1
Witold Adam Klotz
162
(1,68%)
-
2
Ewa Król
76
(0,79%)
-
7
Rafał Marcin Oczkowski
87
(0,90%)
-
5
Małgorzata Wiesława Zimmer
115
(1,19%)
-
4
Krystyna Anna Drachal-Mostek
76
(0,79%)
-
6
Aleksandra Elżbieta Grześkowiak
13
(0,13%)
-
8
Arkadiusz Krzysztof Kucharski
14
(0,15%)
-
9
Magdalena Maria Senkowska
42
(0,44%)
-
10
Jan Krzysztof Szyperski
74
(0,77%)
-
3
Krzysztof Zygmunt Wudziński
77
(0,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH
-
1
Jan Antoni Połuboczko
578
(6,00%)
-
2
Alicja Maria Wojciechowska
237
(2,46%)
-
3
Tadeusz Leon Jurkiew
49
(0,51%)
-
6
Karolina Barbara Werkowska
47
(0,49%)
-
4
Halina Grabia
41
(0,43%)
-
5
Krzysztof Roman Włodno
114
(1,18%)
-
7
Maria Ewa Tubielewicz
43
(0,45%)
-
8
Kamil Edward Bajcarz
78
(0,81%)
-
10
Mariusz Piotr Wojciechowski
81
(0,84%)
-
9
Katarzyna Greguła-Kosma
21
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Piotr Łukasz Pakuszto
492
(5,11%)
-
2
Czesław Henryk Sawosz
50
(0,52%)
-
6
Edyta Marzena Jakubczyk
34
(0,35%)
-
5
Alicja Kamila Milk
15
(0,16%)
-
4
Wojciech Tadeusz Węglowski
22
(0,23%)
-
9
Danuta Agnieszka Najda
62
(0,64%)
-
10
Krzysztof Piotr Jaworski
62
(0,64%)
-
7
Damian Rafał Giemza
57
(0,59%)
-
8
Zofia Żylińska
54
(0,56%)
-
3
Zdzisław Marek Kurłowicz
69
(0,72%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Beata Kacprowicz
36
(0,37%)
-
6
Małgorzata Zofia Woźniak
14
(0,15%)
-
8
Marcin Sebastian Bock
51
(0,53%)
-
2
Wojciech Potrzebowski
273
(2,83%)
-
4
Barbara Monika Florek
43
(0,45%)
-
1
Małgorzata Zofia Stachowiak
374
(3,88%)
-
3
Teresa Diakowicz
50
(0,52%)
-
7
Maciej Dymitr Mostowski
41
(0,43%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Tomasz Jacek Walasek
793
(8,23%)
-
7
Krystyna Sztark-Fordon
83
(0,86%)
-
4
Mariusz Zbigniew Frasz
93
(0,97%)
-
3
Maria Grażyna Stawińska
55
(0,57%)
-
6
Zbigniew Jarosław Dunaj
59
(0,61%)
-
1
Andrzej Maciej Siwek
922
(9,57%)
-
5
Lucyna Szymecka
82
(0,85%)
-
8
Stanisław Kręt
41
(0,43%)
Okręg 2
gmina Białogard
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Iwona Natalia Markowska
45
(1,67%)
-
1
Stanisława Danuta Jakowicz
217
(8,06%)
-
4
Adam Marian Bartman
218
(8,10%)
-
2
Iwona Beata Adrian
113
(4,20%)
-
3
Łukasz Michał Niemczyk
89
(3,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD - POWIAT BIAŁOGARDZKI
-
5
Zofia Bachorska
49
(1,82%)
-
3
Małgorzata Marzena Kacprowska
95
(3,53%)
-
2
Kazimierz Władysław Chodynko
238
(8,84%)
-
1
Romuald Tatys
86
(3,19%)
-
4
Maciej Wojciech Myczka
128
(4,75%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Sławomir Michaliszyn
61
(2,27%)
-
5
Żaneta Wioleta Szadziewska
114
(4,23%)
-
3
Wojciech Marcin Białek
51
(1,89%)
-
2
Maria Jadwiga Zacharek
77
(2,86%)
-
4
Barbara Januszewska
97
(3,60%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Katarzyna Maria Budzyła
50
(1,86%)
-
2
Przemysław Tatys
46
(1,71%)
-
3
Katarzyna Anna Majewska
25
(0,93%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Anna Jóźwiak
130
(4,83%)
-
1
Krzysztof Skrzycki
268
(9,95%)
-
3
Martyna Anna Langner
122
(4,53%)
-
2
Piotr Kozicki
341
(12,66%)
-
5
Krzysztof Majsnerowski
33
(1,23%)
Okręg 3
gmina Tychowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Michał Walkusz
237
(8,54%)
-
2
Stanisław Tabaka
90
(3,24%)
-
5
Janusz Grzegorz Skrzypczak
32
(1,15%)
-
3
Barbara Izabela Ziomek
116
(4,18%)
-
4
Martyna Karina Mesjasz
51
(1,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD - POWIAT BIAŁOGARDZKI
-
5
Maciej Walenty Bock
118
(4,25%)
-
1
Henryk Budzyła
320
(11,54%)
-
4
Józef Andrzej Grabarczyk
189
(6,81%)
-
2
Henryka Szabla
165
(5,95%)
-
3
Anna Rydzkowska
165
(5,95%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Waleria Grażyna Podstawka
28
(1,01%)
-
1
Jerzy Żuk
316
(11,39%)
-
2
Janusz Kawa
34
(1,23%)
-
5
Mirosław Surdyk
175
(6,31%)
-
4
Maria Wołoszczuk
19
(0,68%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Rajmund Rafał Wasiak
212
(7,64%)
-
2
Renata Beata Kołodziej
166
(5,98%)
-
4
Krystyna Natalia Murat-Paczkowska
107
(3,86%)
-
5
Eduard Szulc
216
(7,79%)
-
3
Ewa Maria Korszon-Bruzda
18
(0,65%)
Okręg 4
gmina Karlino
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Zenon Zdrowowicz
46
(1,56%)
-
1
Tamara Bronisława Korzeniowska
215
(7,30%)
-
2
Józef Wołyński
83
(2,82%)
-
4
Ryszard Mirosław Semenowicz
116
(3,94%)
-
5
Mieczysława Makowska
49
(1,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD - POWIAT BIAŁOGARDZKI
-
5
Henryk Ręcławowicz
109
(3,70%)
-
4
Andrzej Sylwester Sochacki
78
(2,65%)
-
2
Wiktoria Babis
96
(3,26%)
-
3
Magdalena Sałach-Panecka
49
(1,66%)
-
1
Robert Jacek Madejski
296
(10,05%)
KOMITET WYBORCZY "POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE"
-
2
Agata Marzena Fabiszak
37
(1,26%)
-
1
Adrian Szmigiel
160
(5,43%)
-
3
Kamil Mikołaj Różański
65
(2,21%)
-
4
Władysław Smolarski
30
(1,02%)
-
5
Maria Aleksandra Michalska
10
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jan Ciszek
87
(2,95%)
-
5
Mirosława Stolarek
34
(1,15%)
-
4
Danuta Makowska
28
(0,95%)
-
3
Piotr Pokrywka
45
(1,53%)
-
2
Leszek Franciszek Kawa
26
(0,88%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Marek Lewandowski
127
(4,31%)
-
2
Marek Anusz
440
(14,94%)
-
4
Barbara Anna Świeczka
152
(5,16%)
-
5
Tomasz Marcin Sobkowicz
112
(3,80%)
-
1
Beata Krystyna Pawlik
455
(15,45%)