Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Kamień Pomorski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA NASZ POWIAT"
-
5
Roman Dariusz Podedworny
138
(2,43%)
-
3
Mirosław Andrzej Bakowicz
221
(3,89%)
-
2
Jolanta Materka
212
(3,73%)
-
4
Sylwia Renata Brzęczkowska
213
(3,75%)
-
1
Leszek Wojciech Szefliński
735
(12,93%)
-
7
Krzysztof Kronenberg
329
(5,79%)
-
6
Agnieszka Agata Borzęcka
111
(1,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM KAMIEŃSKIE
-
1
Anatol Eugeniusz Kołoszuk
303
(5,33%)
-
3
Bogdan Milczarski
55
(0,97%)
-
2
Grażyna Och
147
(2,59%)
-
4
Regina Brudkowska
39
(0,69%)
-
6
Iwona Halina Sandzewicz
49
(0,86%)
-
7
Krzysztof Tomasz Zakrzewski
34
(0,60%)
-
5
Jerzy Krzemiński
115
(2,02%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jerzy Adamiak
462
(8,13%)
-
7
Rafał Jakub Szadowiak
174
(3,06%)
-
2
Wojciech Wójtowicz
105
(1,85%)
-
4
Monika Kędziora
79
(1,39%)
-
6
Magadalena Ślefarska
30
(0,53%)
-
3
Andrzej Lisiecki
191
(3,36%)
-
5
Grażyna Maria Wilantewicz
15
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Bogusław Wiktor Żak
170
(2,99%)
-
3
Jan Kisielewicz
73
(1,28%)
-
2
Anna Cieślar
61
(1,07%)
-
7
Marek Przemysław Świderski
132
(2,32%)
-
4
Monika Emilia Szymak
15
(0,26%)
-
5
Anna Maria Glok
93
(1,64%)
-
6
Zdzisław Laskowski
33
(0,58%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Paweł Jan Rączkowski
92
(1,62%)
-
1
Sebastian Mamzer
690
(12,14%)
-
3
Stefan Oleszczuk
161
(2,83%)
-
5
Jerzy Stefan Mańczak
109
(1,92%)
-
4
Danuta Szulc
102
(1,79%)
-
2
Agnieszka Warmbier
150
(2,64%)
-
6
Elżbieta Teresa Kasica
47
(0,83%)
Okręg 2
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA NASZ POWIAT"
-
1
Bogdan Wilkowski
324
(6,56%)
-
3
Natalia Stankiewicz - Tuwalska
40
(0,81%)
-
6
Ryszard Stanisław Manke
145
(2,94%)
-
2
Halina Elżbieta Gawrych - Kamińska
218
(4,41%)
-
5
Kinga Komoda
99
(2,00%)
-
4
Zbigniew Stepaniuk
213
(4,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM KAMIEŃSKIE
-
1
Krzysztof Wojciech Garda
44
(0,89%)
-
2
Kamila Grażyna Podolska
38
(0,77%)
-
6
Jarosław Kajda
30
(0,61%)
-
4
Roman Kazimierz Tarnowski
13
(0,26%)
-
3
Iwona Małgorzata Kiliańska
28
(0,57%)
-
5
Andżelika Joanna Okulska
34
(0,69%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Stanisław Drzewiński
336
(6,80%)
-
1
Zbigniew Leszek Kulesza
356
(7,21%)
-
5
Halina Hanna Żalis
55
(1,11%)
-
3
Brygida Borecka
83
(1,68%)
-
4
Andrzej Długoborski
80
(1,62%)
-
6
Ilona Joanna Pender
86
(1,74%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Małgorzata Monika Wójcik
271
(5,49%)
-
5
Aldona Drzewińska
77
(1,56%)
-
1
Eugeniusz Jasiewicz
729
(14,76%)
-
3
Bożena Marzec
74
(1,50%)
-
6
Jarosław Rafał Niewinczany
85
(1,72%)
-
4
Piotr Józef Karliński
74
(1,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA GOSPODARCZA
-
3
Joanna Józefa Wojtczak
173
(3,50%)
-
2
Lech Krzysztof Ziółkowski
162
(3,28%)
-
4
Ewa Kozłowska
37
(0,75%)
-
5
Zygmunt Dąbrowski
24
(0,49%)
-
1
Ryszard Andrzej Mróz
102
(2,06%)
-
6
Marzena Maria Mróz
92
(1,86%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Jerzy Edmund Nowak
44
(0,89%)
-
1
Bogdan Jarosław Czaplicki
318
(6,44%)
-
3
Anna Justyna Dubrawska
263
(5,32%)
-
2
Hanna Klonowska
103
(2,09%)
-
5
Aldona Agnieszka Rutowicz
42
(0,85%)
-
6
Artur Jarosław Sobolewski
48
(0,97%)
Okręg 3
Gmina Międzyzdroje, Gmina Dziwnów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA NASZ POWIAT"
-
2
Jerzy Ireneusz Janawa
378
(8,85%)
-
1
Adam Paweł Celiński
376
(8,81%)
-
4
Joanna Tomczak
72
(1,69%)
-
3
Czesława Maria Drozdek
25
(0,59%)
-
6
Karolina Flacht
94
(2,20%)
-
5
Jerzy Neukampf
86
(2,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM KAMIEŃSKIE
-
5
Dorota Halejcio
66
(1,55%)
-
1
Adam Trott
254
(5,95%)
-
2
Artur Tomczak
61
(1,43%)
-
4
Karina Sylwia Klimek
9
(0,21%)
-
6
Ryszard Żołna
64
(1,50%)
-
3
Katarzyna Małgorzata Jakubiak
87
(2,04%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Kazimierz Pender
125
(2,93%)
-
1
Piotr Rudnik
294
(6,89%)
-
2
Maria Irena Kowalska
93
(2,18%)
-
5
Władysław Wojciech Kowalski
45
(1,05%)
-
4
Ewa Dorota Nowaczyk
64
(1,50%)
-
6
Janina Ławrynowicz - Wiśniewska
110
(2,58%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Agnieszka Alicja Chołodzińska
17
(0,40%)
-
3
Olga Kociemba
53
(1,24%)
-
1
Zbigniew Józef Berenda
225
(5,27%)
-
2
Wiesław Marian Dąbkowski
45
(1,05%)
-
4
Ryszard Zdzisław Piątek
22
(0,52%)
-
6
Karolina Czesława Buchholc
60
(1,41%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Andrzej Kościukiewicz
337
(7,89%)
-
5
Janusz Zenon Kalemba
119
(2,79%)
-
2
Joanna Izabela Piwińska
355
(8,32%)
-
6
Mateusz Flotyński
125
(2,93%)
-
1
Beata Kiryluk
564
(13,21%)
-
4
Aleksandra O'donnel
44
(1,03%)
Okręg 4
Gmina Świerzno, Gmina Golczewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA NASZ POWIAT"
-
6
Wiesław Kazmierz Żelek
95
(2,16%)
-
4
Mariusz Wawrzyński
359
(8,16%)
-
3
Emilia Szczeblewska
384
(8,73%)
-
5
Anna Katarzyna Dorniak
96
(2,18%)
-
1
Anna Maria Stanaszek-Kaczor
359
(8,16%)
-
2
Józef Jan Malec
504
(11,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM KAMIEŃSKIE
-
5
Aniela Sosnowska
28
(0,64%)
-
6
Joanna Maria Grabowska
36
(0,82%)
-
1
Stanisław Kazimierz Leus
114
(2,59%)
-
2
Ireneusz Adam Gajlun
59
(1,34%)
-
3
Sylwia Elżbieta Kołodziejczyk
116
(2,64%)
-
4
Sławomir Dobies
59
(1,34%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Katarzyna Mikołajczyk
178
(4,05%)
-
1
Jarosław Łukasz Pawluś
275
(6,25%)
-
2
Wiesław Henryk Dąbrowski
86
(1,95%)
-
4
Patrycja Damiana Boruta
60
(1,36%)
-
5
Małgorzata Beata Surma
29
(0,66%)
-
3
Damian Gracjan Cichocki
93
(2,11%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Lech Marian Ferdynus
57
(1,30%)
-
2
Aldona Zuzanna Stangrycka
21
(0,48%)
-
3
Jan Czesław Cirko
81
(1,84%)
-
4
Emilia Edyta Kwiatkowska
131
(2,98%)
-
1
Bogusław Hilarski
122
(2,77%)
-
5
Agnieszka Roksana Pawełczyk
114
(2,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA GOSPODARCZA
-
5
Stefan Jan Sitkowski
57
(1,30%)
-
3
Tomasz Piotr Godula
81
(1,84%)
-
1
Tomasz Kaczmarek
37
(0,84%)
-
2
Edyta Robelka
36
(0,82%)
-
4
Małgorzata Nowicka
25
(0,57%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Ewa Kazmiera Danieluk
123
(2,80%)
-
5
Przemysław Jastrzębski
50
(1,14%)
-
2
Marcin Stępień
223
(5,07%)
-
1
Izabela Urszula Grabowska
194
(4,41%)
-
4
Józef Chojnacki
73
(1,66%)
-
6
Justyna Agata Pietruchowska
44
(1,00%)