Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Szczecin, powiat policki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Zbigniew Bogucki
3 922
(2,14%)
-
2
Maciej Stanisław Kopeć
6 952
(3,79%)
-
3
Rafał Niburski
3 768
(2,05%)
-
4
Wojciech Woźniak
2 832
(1,54%)
-
1
Małgorzata Anna Jacyna-Witt
26 910
(14,66%)
-
6
Agnieszka Przybylska
3 190
(1,74%)
-
8
Lidia Maria Gietko
443
(0,24%)
-
9
Milenia Bogumiła Sienkiewicz
753
(0,41%)
-
10
Artur Otto Bilski
930
(0,51%)
-
7
Aleksander Stanisław Milewski
997
(0,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Marcin Jacek Hundert
374
(0,20%)
-
1
Dawid Andrzej Wojton
2 712
(1,48%)
-
4
Marcin Łukasz Bąblowski
280
(0,15%)
-
3
Justyna Istelska
626
(0,34%)
-
6
Konrad Wiktor Podolski
433
(0,24%)
-
5
Aleksandra Ziemak
399
(0,22%)
-
7
Małgorzata Michalak
522
(0,28%)
-
8
Michał Burcz
267
(0,15%)
-
9
Dagna Helena Chlewińska
317
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
4
Jolanta Teresa Kuruoglu
160
(0,09%)
-
3
Nina Ewa Lewandowska
546
(0,30%)
-
1
Michał Ziemski
1 140
(0,62%)
-
2
Wiktoria Maria Arbaros
668
(0,36%)
-
5
Maciej Hubert Kawecki
219
(0,12%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
10
Beata Jolanta Karlińska
723
(0,39%)
-
3
Zbigniew Trojanowski
744
(0,41%)
-
2
Czesława Christowa
1 224
(0,67%)
-
6
Danuta Leszczyńska
1 059
(0,58%)
-
5
Bogusława Małgorzata Reszko-Szydłowska
332
(0,18%)
-
4
Maria Świerczek
631
(0,34%)
-
1
Dariusz Krzysztof Wieczorek
6 334
(3,45%)
-
8
Wojciech Cydzik
257
(0,14%)
-
7
Jacek Sławomir Kozłowski
344
(0,19%)
-
9
Andrzej Wojciech Ptak
324
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Andrzej Zdzisław Durka
1 557
(0,85%)
-
4
Wojciech Dominik Kamiński
217
(0,12%)
-
9
Barbara Elżbieta Surdy-Sapieha
140
(0,08%)
-
7
Marcin Piotr Kubus
168
(0,09%)
-
3
Rafik Ennaoui
147
(0,08%)
-
2
Damiana Nowak
437
(0,24%)
-
5
Zygmunt Edward Górczyński
228
(0,12%)
-
8
Tomasz Piotr Sadowski
158
(0,09%)
-
6
Barbara Anna Igielska
292
(0,16%)
-
10
Magdalena Piekarz
478
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
4
Krystyna Jolanta Adel
196
(0,11%)
-
2
Ewa Katarzyna Włodarczyk
452
(0,25%)
-
5
Sławomir Adam Zmaciński
78
(0,04%)
-
3
Artur Jacek Furdyna
111
(0,06%)
-
7
Marcin Andrzej Pliszczyński
93
(0,05%)
-
6
Iwona Beata Adel
152
(0,08%)
-
8
Margarita Ilić-Lisowska
214
(0,12%)
-
1
Robert Sucharzewski
629
(0,34%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Artur Roman Pomianowski
3 797
(2,07%)
-
3
Teresa Kalina
4 672
(2,54%)
-
1
Olgierd Tomasz Geblewicz
42 494
(23,14%)
-
4
Andrzej Antoni Niedzielski
4 331
(2,36%)
-
9
Renata Zaremba
3 653
(1,99%)
-
5
Bogna Czałczyńska
2 335
(1,27%)
-
6
Halina Anna Zamiatowska
1 247
(0,68%)
-
8
Wojciech Dorżynkiewicz
4 485
(2,44%)
-
10
Marek Jan Tałasiewicz
3 382
(1,84%)
-
7
Marek Migdal
855
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
5
Jakub Michał Działa
152
(0,08%)
-
7
Natalia Zofia Kojałowicz
64
(0,03%)
-
6
Natalia Krystyna Dutkiewicz
288
(0,16%)
-
8
Karolina Maria Olech
245
(0,13%)
-
2
Przemysław Piotr Niemiec
169
(0,09%)
-
1
Tomasz Kruszewski
1 316
(0,72%)
-
3
Jakub Łukasz Andrzejewski
180
(0,10%)
-
4
Wojciech Wilczko
162
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Maria Stanisława Ilnicka-Mądry
6 051
(3,30%)
-
5
Waldemar Kulpa
2 038
(1,11%)
-
3
Aleksander Ludwik Doba
9 217
(5,02%)
-
2
Cezary Urban
4 220
(2,30%)
-
4
Beata Ewa Bugajska
3 615
(1,97%)
-
6
Ekaterini Ewangelu
1 033
(0,56%)
-
9
Monika Łuszczek
1 666
(0,91%)
-
8
Artur Brończyk
892
(0,49%)
-
10
Jacek Mariusz Janiak
2 020
(1,10%)
-
7
Danuta Anna Posłuszna
1 943
(1,06%)
Okręg 2
Miasto Świnoujście, powiat goleniowski, powiat gryficki, powiat kamieński, powiat łobeski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Michał Kamiński
2 724
(2,68%)
-
2
Katarzyna Karolina Dyczyńska
2 530
(2,49%)
-
1
Halina Barbara Szymańska
12 867
(12,68%)
-
3
Robert Żukowski-Konopka
1 130
(1,11%)
-
4
Joanna Helena Zdroik
1 578
(1,56%)
-
5
Jan Białkowski
1 247
(1,23%)
-
7
Magdalena Zarębska-Kulesza
2 439
(2,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Elżbieta Jolanta Wasylów
690
(0,68%)
-
1
Cezary Marek Kulka
1 403
(1,38%)
-
4
Iwona Maria Dziekońska
457
(0,45%)
-
6
Agnieszka Kicińska
507
(0,50%)
-
7
Kamil Radosław Wawszczyk
289
(0,28%)
-
3
Izabela Renata Ronowicz
423
(0,42%)
-
5
Mirosław Stanisław Dąbrowski
349
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
5
Joanna Buława-Halasz
257
(0,25%)
-
4
Tadeusz Jan Sobieszczyk
85
(0,08%)
-
2
Rafał Wiesław Białoń
125
(0,12%)
-
1
Maciej Igor Szabla
583
(0,57%)
-
3
Daniela Weronika Gendaj
143
(0,14%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Robert Leszek Gawroński
4 431
(4,37%)
-
2
Zdzisław Ludwik Goral
1 756
(1,73%)
-
4
Elwira Marzanna Łydzińska
662
(0,65%)
-
5
Cezary Adam Wieczorek
760
(0,75%)
-
3
Wiesława Maria Kołodziejek
952
(0,94%)
-
6
Ewa Bożena Ksiądz
623
(0,61%)
-
7
Marek Lachowicz
654
(0,64%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Grażyna Regina Zaremba-Szuba
731
(0,72%)
-
4
Katarzyna Maria Długosz
942
(0,93%)
-
3
Damian Simiński
2 709
(2,67%)
-
1
Zygmunt Dziewguć
8 458
(8,34%)
-
2
Jarosław Michał Rzepa
6 565
(6,47%)
-
6
Tadeusz Adam Kotecki
341
(0,34%)
-
7
Grażyna Cecylia Karpowicz
1 489
(1,47%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Adam Paweł Reimann
609
(0,60%)
-
5
Małgorzata Irena Kościukiewicz
2 101
(2,07%)
-
1
Artur Jarosław Łącki
10 048
(9,90%)
-
2
Elżbieta Emilia Kozłowska
6 181
(6,09%)
-
4
Lidia Lalak-Szawiel
1 971
(1,94%)
-
3
Zbigniew Jan Łukaszewski
2 637
(2,60%)
-
7
Adam Fedeńczak
4 354
(4,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
1
Michał Pokorski
699
(0,69%)
-
6
Antonina Grzebyta
102
(0,10%)
-
4
Justyna Malwina Sidoruk
196
(0,19%)
-
2
Sebastian Cieślak
402
(0,40%)
-
3
Marek Artur Sidoruk
269
(0,27%)
-
5
Dorota Andrzejewska
349
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Jerzy Mędrek
1 330
(1,31%)
-
4
Elżbieta Natalia Dowgiałło
789
(0,78%)
-
2
Grażyna Maria Górska
1 509
(1,49%)
-
6
Zenon Andrzej Seweryn
363
(0,36%)
-
5
Julita Ewelina Woźniak
760
(0,75%)
-
7
Marcin Sołtysik
849
(0,84%)
-
1
Renata Anna Polikowska
3 309
(3,26%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
5
Wioletta Agata Brajer
157
(0,15%)
-
2
Adam Mirosław Kozioł
321
(0,32%)
-
4
Małgorzata Milewska
258
(0,25%)
-
1
Artur Maria Szczodry
825
(0,81%)
-
3
Eryka Maria Pyclik
173
(0,17%)
Okręg 3
powiat choszczeński, powiat drawski, powiat kołobrzeski, powiat świdwiński, powiat wałecki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Barbara Nagórska
2 923
(2,76%)
-
3
Robert Pietras
3 201
(3,02%)
-
5
Ryszard Ambroży Chruściel
2 285
(2,16%)
-
6
Barbara Kędzior
1 900
(1,79%)
-
7
Emilia Kazimiera Niemyt
1 017
(0,96%)
-
1
Henryk Władysław Carewicz
9 732
(9,19%)
-
2
Andrzej Piotr Subocz
7 271
(6,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
7
Waldemar Jan Stolarczyk
718
(0,68%)
-
1
Marlena Marta Kozińska
1 688
(1,59%)
-
4
Justyna Katarzyna Czupryn
303
(0,29%)
-
2
Renata Maria Ostromecka
687
(0,65%)
-
3
Anna Zalewska
1 380
(1,30%)
-
5
Fabian Witold Kurgan
237
(0,22%)
-
6
Adam Łudczak
324
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
6
Anna Maria Różańska
791
(0,75%)
-
2
Joanna Katarzyna Wójcik
656
(0,62%)
-
1
Ewa Kościołek-Olof
419
(0,40%)
-
3
Józef Romuald Szkandera
131
(0,12%)
-
5
Wojciech Robert Dąbrowski
261
(0,25%)
-
4
Krzysztof Tadeusz Dołgoszyja
95
(0,09%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Jerzy Roch Hamulski
931
(0,88%)
-
1
Stanisław Czesław Wziątek
8 172
(7,72%)
-
2
Sandra Beata Kielnik-Kałużna
901
(0,85%)
-
4
Czesław Kręcisz
1 571
(1,48%)
-
7
Barbara Krystyna Naskręt
1 260
(1,19%)
-
6
Jacek Leszek Borowski
1 540
(1,45%)
-
5
Danuta Ewa Pietrzela
675
(0,64%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Iwona Barbara Joeks-Budzyńska
670
(0,63%)
-
1
Ryszard Józef Mićko
5 093
(4,81%)
-
2
Helena Maria Rudzis-Gruchała
2 127
(2,01%)
-
3
Krystyna Hapka
1 023
(0,97%)
-
5
Marcin Jan Karczewski
1 310
(1,24%)
-
7
Lech Bany
1 553
(1,47%)
-
6
Waldemar Giniewski
562
(0,53%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Mirosław Grzegorz Siedlecki
785
(0,74%)
-
6
Małgorzata Janina Janda
2 640
(2,49%)
-
3
Barbara Joanna Kiełb-Nagórska
1 781
(1,68%)
-
1
Janusz Gromek
16 394
(15,49%)
-
5
Łukasz Mateusz Młynarczyk
4 474
(4,23%)
-
7
Cezary Szeliga
1 973
(1,86%)
-
4
Krystyna Elżbieta Kołodziejska-Motyl
6 131
(5,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
7
Patrycja Szpringer
161
(0,15%)
-
1
Mariusz Kaźmierczak
957
(0,90%)
-
3
Łukasz Bielecki
356
(0,34%)
-
5
Grzegorz Jerzy Warcholak
140
(0,13%)
-
6
Sara Radelicka
209
(0,20%)
-
2
Jakub Damian Andrzejewski
265
(0,25%)
-
4
Justyna Kinga Andrzejewska
311
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
7
Tomasz Sołtysiak
927
(0,88%)
-
2
Grzegorz Szumiato
718
(0,68%)
-
6
Małgorzata Anna Suchorab
398
(0,38%)
-
3
Barbara Anna Zaniewska
1 042
(0,98%)
-
1
Piotr Paweł Gembicki
1 243
(1,17%)
-
5
Magdalena Krajewska
1 015
(0,96%)
-
4
Janusz Grabek
540
(0,51%)
Okręg 4
Miasto Koszalin, powiat białogardzki, powiat koszaliński, powiat sławieński, powiat szczecinecki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Krzysztof Nieckarz
12 746
(9,47%)
-
2
Urszula Maria Gozdalska-Słowik
4 299
(3,19%)
-
3
Jakub Mikołaj Pyżanowski
1 946
(1,45%)
-
5
Jan Krzysztof Górski
2 664
(1,98%)
-
7
Wanda Jakubowska
4 480
(3,33%)
-
8
Barbara Kordas
1 985
(1,47%)
-
4
Andrzej Kazimierz Modrzejewski
3 528
(2,62%)
-
6
Michał Mętlewicz
2 317
(1,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Andrzej Adamczewski
3 172
(2,36%)
-
2
Roman Knop
892
(0,66%)
-
5
Genowefa Klingiert
493
(0,37%)
-
7
Waldemar Stanisław Malinowski
343
(0,25%)
-
4
Wioletta Anita Kozubal
656
(0,49%)
-
6
Kamila Małgorzata Moskalaniec
381
(0,28%)
-
8
Marek Jacek Nowak
737
(0,55%)
-
3
Marcin Przemysław Sychowski
519
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
5
Łukasz Rafał Halasz
204
(0,15%)
-
1
Małgorzata Ryszarda Chełchowska
543
(0,40%)
-
3
Helena Kinga Matoga
195
(0,14%)
-
4
Adrian Władysław Matoga
92
(0,07%)
-
2
Michał Jacek Sokolski
320
(0,24%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Jerzy Waldemar Kotlęga
6 004
(4,46%)
-
3
Andrzej Zieliński
1 610
(1,20%)
-
4
Tomasz Jakub Musiał
697
(0,52%)
-
6
Agnieszka Korwel-Wróbel
534
(0,40%)
-
7
Emilia Marta Szwedek
566
(0,42%)
-
2
Małgorzata Genowefa Chyła
1 949
(1,45%)
-
5
Zbigniew Sławiński
401
(0,30%)
-
8
Włodzimierz Stanisław Niemiec
508
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mirosława Zielony
1 874
(1,39%)
-
3
Sylwia Halama
1 548
(1,15%)
-
1
Jan Krawczuk
4 466
(3,32%)
-
4
Zenon Maksalon
1 207
(0,90%)
-
5
Przemysław Piotr Langner
696
(0,52%)
-
8
Roman Budynek
2 063
(1,53%)
-
7
Danuta Ewa Szlaz
436
(0,32%)
-
6
Dominik Teodor Gronet
278
(0,21%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Tomasz Paweł Sobieraj
22 433
(16,66%)
-
7
Monika Aneta Nieckarz
1 955
(1,45%)
-
5
Bogdan Zdzisław Siwek
2 434
(1,81%)
-
8
Marek Ryszard Kęsik
3 012
(2,24%)
-
2
Rafał Rosiński
3 366
(2,50%)
-
3
Jakub Hardie-Douglas
7 184
(5,34%)
-
6
Wioletta Joanna Firkowska
1 265
(0,94%)
-
4
Elżbieta Wiesława Karlińska
3 408
(2,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
1
Artur Krzysztof Jabłoński
1 384
(1,03%)
-
2
Krzysztof Robert Chmielewski
443
(0,33%)
-
3
Władysław Pitak
227
(0,17%)
-
6
Halina Alicja Płecha
177
(0,13%)
-
7
Wiesława Zofia Borowska
186
(0,14%)
-
5
Andrzej Piotr Pięta
299
(0,22%)
-
4
Żaneta Spławińska
273
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
2
Dariusz Adam Skiba
2 211
(1,64%)
-
4
Jerzy Lewandowski
1 357
(1,01%)
-
3
Edyta Anna Wieleba-Matyśniak
1 998
(1,48%)
-
1
Artur Lesław Wezgraj
7 181
(5,33%)
-
5
Krzysztof Sławiński
754
(0,56%)
-
7
Marcin Jakub Baranowski
627
(0,47%)
-
8
Aleksandra Kowalczyk
2 361
(1,75%)
-
6
Lidia Henryka Siwek
1 197
(0,89%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
4
Bronisław Kozłowski
288
(0,21%)
-
2
Zenon Andrzej Kucab
204
(0,15%)
-
1
Aleksandra Urszula Zadencka
574
(0,43%)
-
5
Halina Piotrowska
282
(0,21%)
-
3
Wiktor Karol Lwowski
205
(0,15%)
Okręg 5
powiat gryfiński, powiat myśliborski, powiat pyrzycki, powiat stargardzki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Andrzej Szelążek
2 757
(2,41%)
-
3
Edward Kosmal
3 905
(3,42%)
-
1
Paweł Karol Mucha
13 615
(11,92%)
-
2
Ireneusz Sławomir Rogowski
6 690
(5,86%)
-
4
Maria Romualda Brzozowska
2 392
(2,09%)
-
6
Anna Pawlak
3 000
(2,63%)
-
7
Helena Idzior
277
(0,24%)
-
8
Kamil Gabriel Frelichowski
1 297
(1,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Magdalena Anita Więckowska
486
(0,43%)
-
1
Bogdan Marek Wołowczyk
1 252
(1,10%)
-
5
Adrian Marcin Kujawski
288
(0,25%)
-
2
Kinga Kudła
978
(0,86%)
-
3
Bartosz Damian Jędrzejewski
351
(0,31%)
-
7
Bartosz Pietrzykowski
430
(0,38%)
-
6
Anna Żaneta Kasprzak
548
(0,48%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
1
Katarzyna Kosno
929
(0,81%)
-
4
Sebastian Waldemar Bednarski
133
(0,12%)
-
5
Julita Zielińska
649
(0,57%)
-
2
Krzysztof Ziemski
172
(0,15%)
-
3
Maria Magdalena Serafinowicz
251
(0,22%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Wacław Klukowski
952
(0,83%)
-
5
Stefan Diakun
263
(0,23%)
-
7
Bożena Alicja Kozłowska
599
(0,52%)
-
4
Bożena Krystyna Świątczak
429
(0,38%)
-
1
Beata Magdalena Radziszewska
3 700
(3,24%)
-
6
Andrzej Kazimierz Rajfur
1 304
(1,14%)
-
8
Adam Roman Gumny
1 168
(1,02%)
-
3
Bogdan Kazimierz Dzioba
566
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Arkadiusz Zygmunt Janowicz
2 505
(2,19%)
-
1
Olgierd Kustosz
4 026
(3,52%)
-
4
Bogdan Matławski
786
(0,69%)
-
5
Joanna Chudzik
1 082
(0,95%)
-
8
Jan Kozak
1 127
(0,99%)
-
7
Teresa Macherowska
614
(0,54%)
-
6
Danuta Sabina Jaworska
745
(0,65%)
-
3
Tomasz Bolesław Paciejewski
1 092
(0,96%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Zbigniew Jacek Chojecki
8 620
(7,54%)
-
3
Artur Adam Nycz
6 797
(5,95%)
-
6
Izabela Anna Lechowska
1 042
(0,91%)
-
2
Marek Zdzisław Stankiewicz
4 493
(3,93%)
-
7
Marek Kaczyński
633
(0,55%)
-
4
Agnieszka Helena Wancerz
1 739
(1,52%)
-
8
Krzysztof Piotr Faliński
2 131
(1,87%)
-
5
Dorota Ewa Kokoszyńska
1 137
(1,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
1
Arkadiusz Żelazkowski
510
(0,45%)
-
2
Adrian Jan Stateczny
579
(0,51%)
-
4
Tomasz Władysław Postół
166
(0,15%)
-
3
Andrzej Kazimierz Rosiński
483
(0,42%)
-
7
Magdalena Krupka
312
(0,27%)
-
6
Danuta Szenderowicz
177
(0,15%)
-
5
Natalia Świstowska
196
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
4
Piotr Ryszard Downar
2 941
(2,57%)
-
1
Marcin Andrzej Przepióra
10 481
(9,17%)
-
7
Stanisław Dzieńdziczewski
336
(0,29%)
-
2
Marek Bogdan Lickendorf
3 335
(2,92%)
-
3
Aldona Bożena Gąsiorek
2 141
(1,87%)
-
6
Urszula Głod - Van De Sanden
453
(0,40%)
-
8
Anita Karolina Czerniakowska-Adamczewska
1 138
(1,00%)
-
5
Sławomir Jasek
1 654
(1,45%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
1
Iwona Elżbieta Wawruszczak
676
(0,59%)
-
2
Jan Karol Borowski
367
(0,32%)
-
3
Jerzy Wiesław Suszyński
131
(0,11%)
-
4
Jadwiga Szymak
139
(0,12%)
-
5
Barbara Henryka Gumkowska
84
(0,07%)