Spójnia - AZS 74:68: Zobacz wideo!

AZS Szczecin przegrał po bardzo zaciętym meczu ze Spójnią Stargard 68:74 w finale play off II ligi koszykówki.

Spójnia Stargard - AZS Radex Szczecin 74:68. Zobacz statystyki
**
Spójnia:** Mazur 24, Grzegorzewski 21, Grudziński 14, Koszuta 8, Bodych 5, Zarzeczny 1, Trypuć 1,

AZS: Majcherek Maciej 20, Sudowski 10, Biela 9, Majcherek Michał 5, Karaś 7, Balcerek 7, Pytyś 6, Mrożek 2, Podgalski 2

W czwartek wideo z meczu, zapraszamy!

IV kwarta

Koniec spotkania, Spójnia wygrywa 74:68 i awansuje do I ligi koszykarzy.
Minuta do końca meczu, Spójnia prowadzi 68:61. AZS już praktycznie stracił szanse na awans do I ligi.
Na dwie minuty przed końcem spotkania gospodarze prowadzą 64:58.
Trzy minuty do końca meczu. Spójnia prowadzi 60:58.
Na pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry AZS dogania Spójnię. Nasi koszykarze przegrywają już tylko 54:55. W tym meczu wszystko jeszcze może się zdarzyć.
W ostatniej części meczu nasi koszykarze cały czas walczą o odrobienie strat jednak Spójnia cały czas minimalnie prowadzi 55:50.

III kwarta

Po trzeciej części gry Spójnia cały czas jest minimalnie lepsza. Gospodarze prowadzą  51:43. Awans powoli wymyka się z rąk naszych koszykarzy.
Na trzy minuty przed końcem trzeciej części meczu AZS przegrywa ze Spójnią 37:48. Jak na razie to gospodarze są bliżej awansu do I ligi.

W trzeciej kwarcie Spójnia jeszcze bardziej powiększa swoją przewagę. Gospodarze świetnie rozpoczęli tę część meczu i prowadzą już 43:31.

II kwarta

Zakończyła się druga kwarta meczu. AZS odrobił straty i doprowadził do remisu, jednak w końcówce Spójnia znów objęła prowadzenie. Na dwie sekundy przed końcem meczu za trzy punkty trafił Andrzej Karaś, który zdecydował się na rzut z ponad 9 metrów. Spójnia prowadzi z AZS-em 32:30 przed długą przerwą.

Na nieco ponad 4 minuty gry Spójnia prowadzi 27:22. Gospodarze cały czas są lepszym zespołem i mają minimalną przewagę.

Po niespełna trzech minutach gry w drugiej części meczu Spójnia prowadzi już 22:16. Gospodarze niesieni dopingiem na razie przeważają w tym spotkaniu.

I kwarta

Zakończyła się pierwsza kwarta. Po pierwszych dziesięciu minutach gry gospodarze prowadzą minimalnie - 13:11.

Na dwie minuty przed końcem pierwszej kwarty AZS odrabia straty i na tablicy wyników mamy remis 11:11.

Po pięciu minutach gry Spójnia prowadzi 9:4. Spotkanie to ogląda ponad 2000 kibiców, w tym około 300 widzów ze Szczecina.

Spójnia - AZS 48:73! Nasi gromią w Stargardzie!