Po sportowym weekendzie

Dziś jak co tydzień przygotowaliśmy dla Was informacje sportowe z całego weekendu.

Pogoń rozbita przez lidera

Po ostatnich dwóch zwycięstwach Portowcy przegrali w niedzielę z liderem futsalowych rozgrywek Hurtapem Łęczyca 3:6 (2:0). To był bardzo emocjonujący mecz. Gdyby Portowcy zagrali całe spotkanie tak jak pierwszą połowę, wynik na pewno byłby inny.

Nie pozostawili złudzeń

Szczypiorniści Pogoni zagrali bardzo dobry mecz i pewnie pokonali UKS Sokół Gdańsk 33:25 (19:13). Piłkarze ręczni wznowili w weekend rozgrywki po zimowej przerwie.

Playoff coraz dalej

Siatkarze Morza Szczecin przegrali mecz z wiceliderem Jokerem Piła 1:3 (17:25, 25:21, 19:25, 25:27). Był to bardzo ważny mecz dla szczecinian. Musieli zdobyć punkty, aby realnie myśleć o awansie do fazy play off. Teraz mają tylko matematyczne szanse, gdyż do pierwszej czwórki tracą już 6 punktów.

Drymed Grudziądz - Energetyk Gryfino 30:27

Bezpośredni rywal Pogoni Handball Szczecin w walce o I ligę, uległ w Grudziądzu miejscowemu Drumedowi trzema bramkami. Do przerwy Energia przegrywała 11:16.