Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Banie obejmujące część miejscowości Banie z ulicami: Bolesława Chrobrego, Brzozowa, Lipowa, Ogrodowa, Osadnicza, Sienkiewicza
Pokaż więcej
Grażyna Ewa Senisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY WOJTYŁY
37
(16,23%)
Szymon Tomasz Lesiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA LESIEWICZA
25
(10,96%)
Tadeusz Stanisław Kufel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(28,95%)
Iwona Prybacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
65
(28,51%)
Kazimierz Marian Markiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(15,35%)
Okręg 2
Sołectwo Banie obejmujące część miejscowości Banie z ulicami: Gdańska, Jagiellońska, Krótka, Mostowa, Polna, Różana, Strzelecka, Wincentego Witosa
Pokaż więcej
Wojciech Andrzej Surowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY WOJTYŁY
52
(24,07%)
Żaneta Magdalena Grabarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA LESIEWICZA
56
(25,93%)
Wiesława Borna
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(10,19%)
Izabella Katarzyna Senda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
67
(31,02%)
Agata Joanna Rembecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(8,80%)
Okręg 3
Sołectwo Banie obejmujące część miejscowości Banie z ulicami: Baniewicka, Ciasna, Dworcowa, Gryfińska, Plac Jagielloński, Plac 100 - lecia Niepodległości, Skośna, Sportowa, Szkolna, Targowa, Leśna
Pokaż więcej
Izabella Bzowy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY WOJTYŁY
29
(11,84%)
Halina Irena Świst
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA LESIEWICZA
58
(23,67%)
Leszek Borkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(24,49%)
Joanna Osiewalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
76
(31,02%)
Michał Kępa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(8,98%)
Okręg 4
Sołectwo Banie obejmujące część miejscowości Banie z ulicami: Grunwaldzka, Kunowska, Myśliborska, Plac 2 Marca, Plac Św. Floriana, Pocztowa, Sosnowa, Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
Marcin Jan Kuzioła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY WOJTYŁY
12
(5,88%)
Kazimierz Sylwester Łukasik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(17,65%)
Rafał Stańko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
132
(64,71%)
Bartosz Duraj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(11,76%)
Okręg 5
Sołectwo Tywica obejmujące miejscowość Tywica
Pokaż więcej
Tomasz Rogaczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY WOJTYŁY
12
(12,77%)
Halina Góralska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA LESIEWICZA
10
(10,64%)
Zbigniew Góralski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(21,28%)
Joanna Bernadeta Kamińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
52
(55,32%)
Okręg 6
Sołectwo Dłużyna obejmujące miejscowość Dłużyna; Sołectwo Parnica obejmujące miejscowość Parnica; Sołectwo Piaskowo obejmujące miejscowości: Piaskowo i Skotniki
Pokaż więcej
Anna Beata Biernat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY WOJTYŁY
41
(40,20%)
Karol Przerada
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA LESIEWICZA
17
(16,67%)
Adam Marek Walterowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(23,53%)
Agata Chmielewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
20
(19,61%)
Okręg 7
Sołectwo Piaseczno obejmujące miejscowość Piaseczno
Pokaż więcej
Lech Antkowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY WOJTYŁY
59
(35,98%)
Anna Miętka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA LESIEWICZA
6
(3,66%)
Andrzej Józef Binkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(42,68%)
Krystyna Cecylia Pietrzyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
29
(17,68%)
Wiesława Jadwiga Barward
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 8
Sołectwo Kunowo obejmujące miejscowość Kunowo
Pokaż więcej
Maria Dudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY WOJTYŁY
62
(56,88%)
Ireneusz Józef Rogala
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(14,68%)
Agnieszka Beata Łępicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
31
(28,44%)
Okręg 9
Sołectwo Babinek obejmujące miejscowość Babinek
Pokaż więcej
Izabela Wilk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY WOJTYŁY
51
(48,57%)
Jan Stanisław Kamiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(20,00%)
Anna Joanna Gnap
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
33
(31,43%)
Okręg 10
Sołectwo Lubanowo obejmujące część miejscowości Lubanowo od nr 1 do nr 67
Pokaż więcej
Magdalena Wnuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY WOJTYŁY
35
(21,34%)
Katarzyna Malik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(21,95%)
Andrzej Marek Kejs
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
93
(56,71%)
Okręg 11
Sołectwo Lubanowo obejmujące część miejscowości Lubanowo od nr 68 do końca miejscowości oraz miejscowości: Otoki i Trzaski
Pokaż więcej
Ewelina Doryń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY WOJTYŁY
14
(10,37%)
Agnieszka Andżelika Farbaniec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA LESIEWICZA
22
(16,30%)
Anna Leokadia Siwek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
83
(61,48%)
Ryszard Pokrywka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(11,85%)
Okręg 12
Sołectwo Rożnowo obejmujące miejscowość Rożnowo; Sołectwo Sosnowo obejmujące miejscowość Sosnowo
Pokaż więcej
Agnieszka Ostrycka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY WOJTYŁY
40
(33,90%)
Izabela Pyter
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA LESIEWICZA
12
(10,17%)
Remigiusz Pawlak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(16,95%)
Alicja Teresa Burzyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
46
(38,98%)
Okręg 13
Sołectwo Baniewice obejmujące miejscowość Baniewice
Pokaż więcej
Bogdan Robert Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY WOJTYŁY
45
(31,25%)
Ewa Dorota Skocz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA LESIEWICZA
38
(26,39%)
Anna Stanisława Sakowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
38
(26,39%)
Danuta Wiesława Kubiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(15,97%)
Okręg 14
Sołectwo Swobnica obejmujące miejscowość Swobnica
Pokaż więcej
Renata Miecznikowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY WOJTYŁY
57
(30,16%)
Monika Baranowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA LESIEWICZA
36
(19,05%)
Jolanta Klimczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(12,70%)
Katarzyna Tworek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
55
(29,10%)
Kazimierz Józef Pytel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(8,99%)
Okręg 15
Sołectwo Dłusko Gryfińskie obejmujące miejscowość Dłusko Gryfińskie; Sołectwo Górnowo obejmujące miejscowość Górnowo
Pokaż więcej
Tomasz Jan Polak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY WOJTYŁY
12
(10,53%)
Aleksandra Radzimirska - Terembuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA LESIEWICZA
32
(28,07%)
Robert Miecznikowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(42,98%)
Katarzyna Nogal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
21
(18,42%)
Marek Andrzej Kunowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0%)