Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Świerczyna od nr 1 do 17, od nr 89 do 92e, od nr 112 do końca
Pokaż więcej
Andrzej Marek Kaczorkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
28
(22,22%)
Piotr Gumny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA WSZYSTKICH"
81
(64,29%)
Janina Jarzębska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"
17
(13,49%)
Okręg 2
Świerczyna od nr 18 do 42, od nr 51 do 56, od nr 83 do 88, od nr 93 do 111, Danowice, Dębniewice
Pokaż więcej
Milena Anna Pietrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
49
(36,57%)
Józef Janicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA WSZYSTKICH"
69
(51,49%)
Feliks Karpiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"
16
(11,94%)
Okręg 3
Świerczyna od nr 43 do 50, od nr 56A do 82, Wielboki
Pokaż więcej
Helena Jutrzenka-Trzebiatowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
52
(47,27%)
Maciej Słomka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA WSZYSTKICH"
52
(47,27%)
Ewa Anna Zduńczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"
6
(5,45%)
Okręg 4
Knowie, Króle, Otrzep, Sośnica
Pokaż więcej
Ryszard Borowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
82
(71,93%)
Jadwiga Marta Mikulska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA WSZYSTKICH"
18
(15,79%)
Zbigniew Gaczkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"
14
(12,28%)
Okręg 5
Garbowo, Nowe Laski, Żeńsko
Pokaż więcej
Dorota Stanisława Sobczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
38
(45,78%)
Waldemar Ćwikliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA WSZYSTKICH"
4
(4,82%)
Katarzyna Mężyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"
17
(20,48%)
Jolanta Banaszek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(28,92%)
Okręg 6
Będlino, Wierzchówko
Pokaż więcej
Maria Augustyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
6
(6,82%)
Ewa Pałeczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA WSZYSTKICH"
23
(26,14%)
Zdzisław Bełzowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"
59
(67,05%)
Okręg 7
Wierzchowo: 3 - go Marca, Ogrodowa, Plac Orła Białego, Wojska Polskiego
Pokaż więcej
Leszek Wojtalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA WSZYSTKICH"
13
(13,00%)
Ewa Maria Wadas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"
31
(31,00%)
Ewa Marta Pawlińska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
56
(56,00%)
Okręg 8
Wierzchowo: Długa od nr 1 do 24a, Lipowa, Polna, Szkolna
Pokaż więcej
Anna Magdalena Michalkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA WSZYSTKICH"
29
(30,21%)
Bogusław Aleksander Pawłowicz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
67
(69,79%)
Okręg 9
Wierzchowo: Długa od nr 34 do nr 40A (parzyste)
Pokaż więcej
Marek Mikulec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
48
(42,86%)
Jolanta Augustyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA WSZYSTKICH"
22
(19,64%)
Krystyna Rybczyńska-Mróz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
42
(37,50%)
Okręg 10
Wierzchowo: Kwiatowa, Długa od nr 25 do 33, od nr 35 do 43 (nieparzyste), numer 42, numer 42A, numer 42B, od numeru 44 do końca
Pokaż więcej
Jolanta Maria Augustyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
66
(47,14%)
Waldemar Józef Reszta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA WSZYSTKICH"
20
(14,29%)
Stanisław Lipa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"
19
(13,57%)
Mariusz Jan Moga
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
35
(25,00%)
Okręg 11
Wierzchowo: Leśna, Parkowa
Pokaż więcej
Kazimierz Pajor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
71
(52,99%)
Zbigniew Czyleko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA WSZYSTKICH"
63
(47,01%)
Okręg 12
Radomyśl, Żabinek
Pokaż więcej
Anna Jakubowska-Kubat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA WSZYSTKICH"
35
(28,93%)
Rafał Amadeusz Stempień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"
24
(19,83%)
Mariusz Paweł Doroszuk
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
62
(51,24%)
Okręg 13
Bonin, Osiek Drawski
Pokaż więcej
Wiktor Majda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
42
(36,52%)
Ireneusz Piotr Jung
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA WSZYSTKICH"
60
(52,17%)
Waldemar Ryźlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"
13
(11,30%)
Okręg 14
Żabin od nr 1 do 7, od nr 56 do końca
Pokaż więcej
Genowefa Rosochowata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
39
(36,79%)
Grażyna Stanisława Gucze
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA WSZYSTKICH"
50
(47,17%)
Andrzej Wojtalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"
17
(16,04%)
Okręg 15
Żabin od nr 8 do 55
Pokaż więcej
Lidia Anna Kałandyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
37
(38,54%)
Michał Michalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA WSZYSTKICH"
29
(30,21%)
Wioletta Ewa Maszkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"
30
(31,25%)