Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Budzistowo
Pokaż więcej
Tomasz Piotr Królikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WŁODZIMIERZA POPIOŁKA
196
(60,31%)
Bogusław Aleksander Władełek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA NIERÓWNYCH SZANS"
129
(39,69%)
Okręg 2
Sołectwo Kądzielno, Sołectwo Stramnica
Pokaż więcej
Julian Nowicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WŁODZIMIERZA POPIOŁKA
97
(53,59%)
Marian Zdzisław Kruszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY KOŁOBRZEG
84
(46,41%)
Okręg 3
Sołectwo Bogucino, Sołectwo Niekanin, Sołectwo Obroty
Pokaż więcej
Justyna Maria Kuduk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WŁODZIMIERZA POPIOŁKA
90
(26,24%)
Władysław Chojnacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY KOŁOBRZEG
106
(30,90%)
Iwona Janina Adamusiak-Kutrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA NIERÓWNYCH SZANS"
147
(42,86%)
Okręg 4
Miejscowość Zieleniewo, ulice: Brzoskwiniowa, Chabrowa, Czereśniowa, Fiołkowa, Jabłoniowa, Konwaliowa, Kwiatów Polskich, Liliowa, Makowa, Malinowa, Morelowa, Stokrotki, Storczykowa, Śliwkowa, Tulipanów, Turystyczna, Wiśniowa, Wypoczynkowa.
Pokaż więcej
Zdzisław Stanisław Sempruch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WŁODZIMIERZA POPIOŁKA
57
(23,85%)
Bartosz Góral
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY KOŁOBRZEG
153
(64,02%)
Angelika Dominika Nowak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(12,13%)
Okręg 5
Miejscowość Zieleniewo, ulice : Herbowa, Hetmańska, Rycerska.
Pokaż więcej
Tomasz Wacław Czechowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WŁODZIMIERZA POPIOŁKA
142
(57,96%)
Dariusz Andrzej Szpakiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA NIERÓWNYCH SZANS"
82
(33,47%)
Halina Sabina Lewandowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(8,57%)
Okręg 6
Miejscowość Zieleniewo, ulice: Bażancia, Gęsia, Granitowa, Jantarowa, Jaskółcza, Kanarkowa, Marmurowa, Srebrna, Szczecińska, Szlachecka, Wakacyjna, Wycieczkowa, Zaciszna.
Pokaż więcej
Mirosława Folta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WŁODZIMIERZA POPIOŁKA
197
(66,11%)
Paweł Piotr Bartosiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
101
(33,89%)
Okręg 7
Miejscowość Zieleniewo, ulice : Różana
Pokaż więcej
Oleksandr Pavliutkin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOŹNIAKA
41
(20,20%)
Zygfryd Jan Zygowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WŁODZIMIERZA POPIOŁKA
88
(43,35%)
Zbigniew Tadeusz Kosut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY KOŁOBRZEG
74
(36,45%)
Okręg 8
Sołectwo Błotnica, Sołectwo Bogusławiec, Sołectwo Przećmino, Sołectwo Rościęcino
Pokaż więcej
Grażyna Staszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WŁODZIMIERZA POPIOŁKA
110
(33,85%)
Krzysztof Jan Ruciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA NIERÓWNYCH SZANS"
38
(11,69%)
Miron Piotr Duńczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
177
(54,46%)
Okręg 9
Sołectwo Dźwirzyno
Pokaż więcej
Jerzy Ryszard Szczubełek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WŁODZIMIERZA POPIOŁKA
132
(36,26%)
Jarosław Jacek Kawałek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
25
(6,87%)
Krzysztof Chabaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA NIERÓWNYCH SZANS"
207
(56,87%)
Okręg 10
Sołectwo Głowaczewo, Sołectwo Karcino
Pokaż więcej
Krzysztof Wiesław Filipowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WŁODZIMIERZA POPIOŁKA
110
(46,61%)
Zbigniew Kałdus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY KOŁOBRZEG
85
(36,02%)
Waldemar Stawiszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA NIERÓWNYCH SZANS"
41
(17,37%)
Okręg 11
Miejscowość Drzonowo od Nr 1do Nr 4A, Sołectwo Sarbia, Sołectwo Samowo
Pokaż więcej
Magdalena Teresa Kusiakiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WŁODZIMIERZA POPIOŁKA
122
(42,81%)
Anna Matejak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA NIERÓWNYCH SZANS"
163
(57,19%)
Okręg 12
Miejscowość Drzonowo od nr 5 do 64, Sołectwo Nowogardek
Pokaż więcej
Czesław Krupiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WŁODZIMIERZA POPIOŁKA
152
(60,08%)
Marcin Kosut
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
101
(39,92%)
Okręg 13
Miejscowość Grzybowo, ulice : Bałtycka, Boczna, Bosmańska, Długa, Jachtowa, Kamyczkowa, Kapitańska, Kołobrzeska, Kotwiczna, Kwiatowa, Łąkowa, Marynarska, Masztowa, Muszelkowa, Nadmorska, Namiotowa, Osiedlowa, Piaskowa, Plażowa, Polna, Promienna, Prosta, Przybrzeżna, Spacerowa, Sztormowa, Wiejska, Wodna, Wydmowa, Zakole, Zielona, Źródlana, Żeglarska.
Pokaż więcej
Roman Waleriańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WŁODZIMIERZA POPIOŁKA
163
(47,80%)
Krzysztof Robert Najmanowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA NIERÓWNYCH SZANS"
178
(52,20%)
Okręg 14
Miejscowość Grzybowo, ulice : Akacjowa, Błękitna, Borkowska, Brzozowa, Bursztynowa, Cicha, Gajowa, Handlowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jasna, Jesienna, Klonowa, Konwaliowa, Koralowa, Kościelna, Krótka, Kupiecka, Lazurowa, Letnia, Leśna, Malinowa, Myśliwska, Ogrodowa, Usługowa, Pogodna, Rubinowa, Rzemieślnicza, Słoneczna, Spokojna, Szkolna, Świerkowa, Towarowa, Tęczowa, Wąska, Wiosenna, Wrzosowa, Zachodnia, Żurawinowa.
Pokaż więcej
Ewa Joanna Baran
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WŁODZIMIERZA POPIOŁKA
186
(49,87%)
Tomasz Szafrański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA NIERÓWNYCH SZANS"
187
(50,13%)
Okręg 15
Sołectwo Korzystno, Sołectwo Nowy Borek, Sołectwo Stary Borek
Pokaż więcej
Bogusław Krzysztof Grygiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WŁODZIMIERZA POPIOŁKA
149
(45,02%)
Joanna Ewa Potylicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY KOŁOBRZEG
123
(37,16%)
Henryk Boroń
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(17,82%)