Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Darłowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Eugeniusz Berliński
335
(6,54%)
-
4
Tamara Janina Zasadzińska
68
(1,33%)
-
1
Eugeniusz Jan Adamów
118
(2,30%)
-
3
Ewa Jolanta Szymczak
76
(1,48%)
-
5
Ryszard Reteruk
72
(1,41%)
-
6
Daria Angelika Pikulik
57
(1,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYJAZNY POWIAT"
-
1
Wojciech Piotr Wiśniowski
504
(9,84%)
-
3
Marian Piotr Laskowski
183
(3,57%)
-
2
Krystyna Maria Sokolińska
502
(9,80%)
-
4
Wiktoria Teresa Wyczesany
142
(2,77%)
-
5
Joanna Witkowska
109
(2,13%)
-
6
Jacek Janusz Kowalski
64
(1,25%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Roman Władysław Strzałkowski
200
(3,91%)
-
5
Agnieszka Julia Tomaszewska-Sawicka
108
(2,11%)
-
1
Marek Ireneusz Szypulski
433
(8,46%)
-
4
Bożena Galińska
112
(2,19%)
-
2
Ewa Joanna Basandowska
189
(3,69%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Tomasz Bobin
400
(7,81%)
-
3
Waldemar Śmigielski
300
(5,86%)
-
1
Dorota Jolanta Ratkowska
260
(5,08%)
-
4
Bożena Tatuśko
218
(4,26%)
-
5
Małgorzata Renata Świątkowska
153
(2,99%)
-
6
Daniel Radosław Frącz
518
(10,12%)
Okręg 2
Miasto Sławno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Adam Zimny
85
(1,83%)
-
1
Łukasz Konrad Wasik
469
(10,08%)
-
5
Karolina Natalia Berkiewicz
73
(1,57%)
-
2
Piotr Grzegorczyk
160
(3,44%)
-
3
Jolanta Barbara Łozińska
198
(4,25%)
-
4
Małgorzata Mirosława Król
107
(2,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYJAZNY POWIAT"
-
6
Katarzyna Kinga Karciarz
48
(1,03%)
-
1
Roman Granisz
290
(6,23%)
-
3
Jolanta Krystyna Maculewicz
54
(1,16%)
-
2
Wojciech Jan Ludwikowski
237
(5,09%)
-
4
Kazimierz Małecki
197
(4,23%)
-
5
Edyta Anna Czarnuch
83
(1,78%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Konrad Woszczyk
430
(9,24%)
-
3
Małgorzata Rojek
75
(1,61%)
-
4
Grażyna Ewa Chałowska
73
(1,57%)
-
1
Jerzy Sekuła
420
(9,02%)
-
5
Maciej Kazimierz Bobek
71
(1,53%)
-
6
Dorota Iwona Burda
276
(5,93%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Rafał Michał Radzikowski
149
(3,20%)
-
2
Marek Tomasz Firkowski
262
(5,63%)
-
1
Andrzej Sławomir Protasewicz
445
(9,56%)
-
6
Paulina Beata Waćkowska
91
(1,96%)
-
5
Małgorzata Maciuk-Radawiec
153
(3,29%)
-
4
Magdalena Katarzyna Miszke
208
(4,47%)
Okręg 3
Gmina Darłowo i Gmina Malechowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Maciej Wiącek
315
(5,44%)
-
3
Małgorzata Stelmasik
37
(0,64%)
-
6
Artur Szarycz
616
(10,64%)
-
4
Aleksandra Zofia Nowak
144
(2,49%)
-
2
Szymon Jarosław Krawczuk
555
(9,59%)
-
5
Sylwia Dorota Możdżeń
52
(0,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYJAZNY POWIAT"
-
5
Karolina Maria Wojciechowska
118
(2,04%)
-
4
Krzysztof Przemysław Perzyński
151
(2,61%)
-
6
Anna Siwek
73
(1,26%)
-
2
Kazimierz Szewczuk
421
(7,27%)
-
1
Tomasz Lepper
286
(4,94%)
-
3
Monika Ewa Wysocka
36
(0,62%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Krzysztof Paweł Duszkiewicz
288
(4,97%)
-
5
Anna Chwastek
111
(1,92%)
-
1
Agnieszka Urszula Widawska
312
(5,39%)
-
2
Mariusz Kazimierz Terefenko
606
(10,47%)
-
3
Robert Kryściak
57
(0,98%)
-
4
Ewa Maria Kucharska
176
(3,04%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Joanna Anna Jędruszczak
161
(2,78%)
-
1
Mariusz Małysz
636
(10,99%)
-
3
Tadeusz Bierniukiewicz
203
(3,51%)
-
5
Krystyna Krakowiak
234
(4,04%)
-
4
Agnieszka Marzena Lewczuk
99
(1,71%)
-
6
Jarosław Piotr Michalski
102
(1,76%)
Okręg 4
Gmina Postomino i Gmina Sławno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Jarosław Kotarski
164
(2,69%)
-
6
Barbara Kasica
103
(1,69%)
-
7
Andrzej Dominik Miecznikowski
166
(2,72%)
-
4
Lucyna Anna Bartos
255
(4,18%)
-
2
Zdzisław Sieradzki
388
(6,36%)
-
1
Monika Glinka
420
(6,89%)
-
3
Maciej Jerzy Stanisławski
399
(6,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYJAZNY POWIAT"
-
3
Katarzyna Magdalena Nieradka
311
(5,10%)
-
1
Wojciech Antoni Stefanowski
356
(5,84%)
-
2
Janusz Stachowicz
264
(4,33%)
-
7
Anna Maria Kasica
316
(5,18%)
-
5
Bożena Śpiechowicz
286
(4,69%)
-
4
Bogusław Janusz Stefanowski
210
(3,44%)
-
6
Adrian Mateusz Pawłowski
719
(11,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Zygmunt Andrzej Karwacki
271
(4,44%)
-
3
Anna Maria Wanago
311
(5,10%)
-
4
Agnieszka Dorota Ludwikowska
140
(2,30%)
-
5
Joanna Danuta Siudek
283
(4,64%)
-
7
Barbara Miłosz
103
(1,69%)
-
1
Paweł Piotr Barański
313
(5,13%)
-
6
Michał Stanisław Kulig
322
(5,28%)