Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto i Gmina Gryfino
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Paweł Dariusz Racinowski
380
(3,07%)
-
10
Maciej Waliński
221
(1,79%)
-
3
Małgorzata Zofia Bogacz-Boś
81
(0,65%)
-
6
Grzegorz Jakub Lacek
282
(2,28%)
-
7
Waldemar Cierlecki
92
(0,74%)
-
1
Tomasz Bogdan Mirakowski
688
(5,56%)
-
4
Rafał Andrzej Scisłowski
117
(0,95%)
-
9
Halina Maria Ekiert
129
(1,04%)
-
2
Joanna Kostrzewa
1 200
(9,70%)
-
8
Krystyna Alicja Młyńska
163
(1,32%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Hubert Andrych
390
(3,15%)
-
1
Ewa Dudar
2 583
(20,88%)
-
6
Maciej Marcin Hełminiak
89
(0,72%)
-
3
Aleksandra Agnieszka Misiuna
401
(3,24%)
-
4
Kazimierz Antoni Fischbach
160
(1,29%)
-
9
Waldemar Marian Piznal
131
(1,06%)
-
5
Maria Skowrońska-Tunia
102
(0,82%)
-
8
Sylwia Dunowska
73
(0,59%)
-
7
Tadeusz Stanisław Figas
193
(1,56%)
-
10
Izabela Firląg
168
(1,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
4
Jan Zygmunt Podleśny
479
(3,87%)
-
10
Jan Gładkow
471
(3,81%)
-
1
Roman Jan Michalski
707
(5,72%)
-
3
Roman Henryk Rataj
353
(2,85%)
-
5
Maciej Józef Racinowski
265
(2,14%)
-
2
Jerzy Zdzisław Miler
485
(3,92%)
-
8
Jolanta Staruk
120
(0,97%)
-
7
Beata Olech-Budzik
45
(0,36%)
-
9
Małgorzata Jagoda Pokrzykowska
197
(1,59%)
-
6
Wanda Kmieciak
222
(1,79%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Paulina Stanisława Lewandowska
36
(0,29%)
-
2
Ireneusz Cezary Sochaj
219
(1,77%)
-
5
Alicja Lintner
43
(0,35%)
-
9
Agnieszka Dworaczyńska
10
(0,08%)
-
8
Ryszard Sznigir
93
(0,75%)
-
10
Józef Zdzisław Gutkowski
205
(1,66%)
-
4
Sławomir Piotr Urbański
171
(1,38%)
-
1
Michał Kozakiewicz
492
(3,98%)
-
6
Czesław Turkiewicz
57
(0,46%)
-
7
Ewa Dorota Król
55
(0,44%)
Okręg 2
Gmina Banie, Gmina Stare Czarnowo, Gmina Widuchowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Stanisława Hładziejewska
88
(1,49%)
-
1
Jerzy Jarosław Sołtysiak
348
(5,88%)
-
2
Bogumił Antoni Gacparski
202
(3,41%)
-
5
Beata Górska
83
(1,40%)
-
6
Agnieszka Kostanciak
59
(1,00%)
-
3
Bartosz Biegus
438
(7,40%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Teresa Halina Sadowska
711
(12,02%)
-
2
Mariusz Piotr Adamski
502
(8,49%)
-
4
Hanna Jadwiga Cembik
274
(4,63%)
-
3
Piotr Zbigniew Waydyk
268
(4,53%)
-
5
Barbara Natalia Szczawik
132
(2,23%)
-
6
Paweł Seweryn Jadwiszczak
33
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
1
Sławomir Terebecki
660
(11,16%)
-
3
Dorota Adamska
191
(3,23%)
-
4
Agnieszka Iwona Gralak
247
(4,18%)
-
2
Paweł Dawid Wróbel
767
(12,96%)
-
5
Małgorzata Stachniuk
156
(2,64%)
-
6
Marek Woś
177
(2,99%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Stanisława Filipiuk
16
(0,27%)
-
1
Marian Józef Mielczarek
84
(1,42%)
-
2
Ilona Baranowska
45
(0,76%)
-
3
Zdzisław Merski
79
(1,34%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Zofia Woźniak
26
(0,44%)
-
1
Maria Ewa Duraj
83
(1,40%)
-
3
Ewa Maria Lech-Rabenda
81
(1,37%)
-
2
Rafał Seweryn Walterowicz
56
(0,95%)
-
6
Paweł Medyński
85
(1,44%)
-
4
Marcin Piątek
25
(0,42%)
Okręg 3
Gmina Chojna, Gmina Cedynia, Gmina Trzcińsko-Zdrój
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Zbigniew Waldemar Szmaja
351
(3,69%)
-
3
Wiesław Stranc
247
(2,60%)
-
4
Piotr Bolesław Bajsarowicz
142
(1,49%)
-
2
Sławomir Franciszek Błęcki
217
(2,28%)
-
6
Robert Jerzy Sobas
92
(0,97%)
-
7
Iwona Błęcka
90
(0,95%)
-
5
Edyta Maria Nowacka
127
(1,34%)
-
8
Aleksandra Maria Franciszkiewicz
70
(0,74%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Jarosław Patryk Przygoda
599
(6,30%)
-
5
Aleksander Szoka
187
(1,97%)
-
4
Grażyna Anna Babiarz
162
(1,70%)
-
1
Mariusz Piotr Sikora
361
(3,80%)
-
2
Alicja Elwira Kordylasińska
522
(5,49%)
-
7
Mariusz Strelczuk
263
(2,77%)
-
6
Małgorzata Mariola Bułgajewska
129
(1,36%)
-
8
Jerzy Jan Zgoda
743
(7,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
1
Wojciech Andrzej Konarski
1 079
(11,35%)
-
3
Paweł Roman Sławiński
410
(4,31%)
-
5
Anna Komorzycka
494
(5,20%)
-
4
Aleksandra Zielińska
565
(5,94%)
-
6
Dawid Piotr Bugajski
135
(1,42%)
-
7
Anna Maria Dybka
167
(1,76%)
-
8
Adam Rosiński
346
(3,64%)
-
2
Tomasz Cezary Siergiej
466
(4,90%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Wojciech Długoborski
511
(5,37%)
-
7
Piotr Krzysztof Drzewiecki
81
(0,85%)
-
3
Czesław Kołodziejczyk
34
(0,36%)
-
2
Halina Krystyna Markowska
75
(0,79%)
-
4
Ewa Koba
196
(2,06%)
-
5
Krzysztof Dawid Muraszka
344
(3,62%)
-
6
Genowefa Teresa Skawińska
34
(0,36%)
-
8
Piotr Andrzej Kobusiak
268
(2,82%)
Okręg 4
Gmina Mieszkowice, Gmina Moryń
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Maria Niedźwiecka
234
(5,56%)
-
2
Kamil Ryszard Rygus
38
(0,90%)
-
4
Stanisław Marian Byra
54
(1,28%)
-
5
Roman Jabłoński
137
(3,26%)
-
1
Wanda Mazur
244
(5,80%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Jerzy Domaradzki
510
(12,13%)
-
2
Anna Katarzyna Glińska
401
(9,53%)
-
4
Przemysław Paszko
166
(3,95%)
-
3
Katarzyna Ewa Szczerba
134
(3,19%)
-
5
Katarzyna Kupczyk
109
(2,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
3
Agata Sylwia Cybort
214
(5,09%)
-
4
Elżbieta Koeller
63
(1,50%)
-
5
Remigiusz Jarosław Rzepczak
575
(13,67%)
-
1
Henryk Kaczmar
756
(17,97%)
-
2
Tadeusz Ruchniak
397
(9,44%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Leszek Klos
20
(0,48%)
-
1
Danuta Barbara Walusz
121
(2,88%)
-
3
Łukasz Grzegorz Zdunek
33
(0,78%)