Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gminy: Czaplinek, Wierzchowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"
-
1
Zbigniew Józef Dudor
429
(7,08%)
-
5
Janusz Józef Ziętkiewicz
87
(1,43%)
-
3
Janina Gąszcz
310
(5,11%)
-
2
Przemysław Paweł Beńko
188
(3,10%)
-
4
Elżbieta Danuta Chrzanowska
89
(1,47%)
-
6
Emilia Dąbrowska
54
(0,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
4
Janusz Kowalczyk
70
(1,15%)
-
1
Genowefa Polak
705
(11,63%)
-
3
Patryk Humański
81
(1,34%)
-
2
Marcin Jerzy Rachuta
218
(3,60%)
-
5
Agnieszka Małgorzata Chrościcka
256
(4,22%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Fabian Staręga
19
(0,31%)
-
7
Jacek Piotr Siniarski
68
(1,12%)
-
2
Marek Banaszek
552
(9,10%)
-
1
Dariusz Kuczyński
346
(5,71%)
-
4
Ewa Rybicka-Mosek
55
(0,91%)
-
3
Paulina Polewacz
125
(2,06%)
-
5
Katarzyna Anna Pękalska
141
(2,33%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Zdzisław Jan Wons
160
(2,64%)
-
1
Wiesław Andrzej Burkiewicz
233
(3,84%)
-
3
Wiesława Kazimiera Rutowicz
51
(0,84%)
-
2
Urszula Wanda Kłoda
36
(0,59%)
-
5
Zdzisław Jankowski
26
(0,43%)
-
4
Paweł Łuczak
105
(1,73%)
-
7
Teresa Rojewska
37
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Marcin Krężel
499
(8,23%)
-
3
Piotr Paweł Paszkiewicz
160
(2,64%)
-
5
Tadeusz Brożek
65
(1,07%)
-
6
Marzena Sława Samojedna
57
(0,94%)
-
4
Jolanta Gawlik
91
(1,50%)
-
7
Agnieszka Grzymała
253
(4,17%)
-
1
Cyryl Mikołaj Turczyk
497
(8,20%)
Okręg 2
Gminy: Drawsko Pomorskie, Kalisz Pomorski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"
-
1
Romuald Kurzątkowski
546
(6,24%)
-
3
Zenon Rzęsa
154
(1,76%)
-
2
Leszek Andrukianiec
97
(1,11%)
-
7
Eleonora Stanisława Winiarska
46
(0,53%)
-
5
Marek Stanisław Załuskowski
48
(0,55%)
-
4
Anna Iwona Mielec
79
(0,90%)
-
6
Róża Anna Kursa
77
(0,88%)
-
8
Jadwiga Stasiełowicz
39
(0,45%)
-
9
Marcin Kańczugowski
66
(0,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
4
Michał Józef Heppner
76
(0,87%)
-
1
Wiesław Gerard Przytarski
135
(1,54%)
-
8
Zenon Wiśniewski
50
(0,57%)
-
6
Dorota Agnieszka Izdebska
25
(0,29%)
-
7
Andrzej Rudź
98
(1,12%)
-
2
Tomasz Kołtun
138
(1,58%)
-
3
Sylwia Zofia Kondratowicz
26
(0,30%)
-
9
Maria Iwona Bujak
42
(0,48%)
-
5
Agnieszka Szklarz
46
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Elżbieta Ewa Motyl
214
(2,45%)
-
5
Adam Mularczyk
186
(2,13%)
-
6
Aneta Stanek
62
(0,71%)
-
4
Kazimierz Sebastian Wieczorek
137
(1,57%)
-
3
Jarosław Piskorz
120
(1,37%)
-
8
Edyta Brzychcy
70
(0,80%)
-
2
Marek Zdzisław Tobiszewski
243
(2,78%)
-
7
Karolina Agata Dróżdż
21
(0,24%)
-
9
Anna Jolanta Banaszek
17
(0,19%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Zbigniew Chołuj
301
(3,44%)
-
5
Stanisława Józefa Górnik
119
(1,36%)
-
4
Jarosław Ludwik Smolarek
125
(1,43%)
-
1
Stanisław Cybula
921
(10,53%)
-
6
Damian Krzysztof Świercz
166
(1,90%)
-
2
Halina Samek
860
(9,83%)
-
7
Brygida Katarzyna Rosa
24
(0,27%)
-
8
Ryszard Henryk Domka
36
(0,41%)
-
9
Ewa Genowefa Bukowska
32
(0,37%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Leonard Stanek
73
(0,83%)
-
5
Arleta Jadwiga Kukulska-Stańkowska
53
(0,61%)
-
6
Damian Zygmunt Giszczak
89
(1,02%)
-
1
Mariusz Nagórski
617
(7,05%)
-
3
Zenon Antoni Centkowski
180
(2,06%)
-
4
Renata Regina Sewerynowicz
106
(1,21%)
-
2
Dariusz Guziak
149
(1,70%)
-
8
Agnieszka Joanna Krawczyk
76
(0,87%)
-
9
Iwona Maria Andrearczyk
44
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”
-
4
Kazimierz Zygmunt Pokutyński
175
(2,00%)
-
1
Karol Adam Korczyński
525
(6,00%)
-
2
Zbigniew Tomasz Kwiatkowski
62
(0,71%)
-
7
Paulina Sokołowska
66
(0,75%)
-
3
Janina Pertek
31
(0,35%)
-
5
Mariusz Rufkiewicz
113
(1,29%)
-
6
Piotr Jerzy Skrzypczak
348
(3,98%)
-
9
Małgorzata Elżbieta Zawiła
170
(1,94%)
-
8
Mariola Wardzała
159
(1,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Zbigniew Jakomulski
91
(1,04%)
-
4
Danuta Walenciej
24
(0,27%)
-
3
Hanna Gozdera
24
(0,27%)
-
1
Patryk Centkowski
108
(1,23%)
-
5
Agnieszka Monika Minda
22
(0,25%)
Okręg 3
Gminy: Złocieniec, Ostrowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"
-
1
Urszula Henryka Ptak
601
(8,99%)
-
2
Halina Elżbieta Radlińska
132
(1,98%)
-
5
Romana Irena Kowalewicz
241
(3,61%)
-
3
Hanna Osak
279
(4,17%)
-
4
Mariusz Józef Łapuć
196
(2,93%)
-
7
Henryk Szreta
349
(5,22%)
-
6
Krzysztof Mieczysław Wanecki
59
(0,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
3
Grażyna Bogusława Buczek
371
(5,55%)
-
2
Ireneusz Stanisław Adamczyk
283
(4,23%)
-
1
Jacek Jerzy Kozłowski
923
(13,81%)
-
4
Beata Gorkowienko
140
(2,09%)
-
5
Maciej Mateusz Janik
109
(1,63%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Janina Jung
287
(4,29%)
-
4
Katarzyna Mularczyk
36
(0,54%)
-
2
Stefan Sobociński
66
(0,99%)
-
7
Roman Andrzej Kopeć
74
(1,11%)
-
5
Tomasz Kuprowski
41
(0,61%)
-
3
Jowita Eliza Ferenc
12
(0,18%)
-
6
Paweł Kursa
32
(0,48%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Roman Stanisław Pentelski
211
(3,16%)
-
6
Marek Stanisław Przekadziński
85
(1,27%)
-
2
Robert Kubat
70
(1,05%)
-
7
Anna Stasiak
56
(0,84%)
-
3
Marzena Jarosik
40
(0,60%)
-
5
Beata Katarzyna Suszko
42
(0,63%)
-
4
Roman Marian Kozak
96
(1,44%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Jarosław Mariusz Markiewicz
122
(1,83%)
-
3
Bożena Kulicz
142
(2,12%)
-
1
Barbara Głowacka
573
(8,57%)
-
5
Renata Małgorzata Barańska
214
(3,20%)
-
4
Stanisław Marian Eret
60
(0,90%)
-
6
Joanna Ewa Kowalczyk
154
(2,30%)
-
7
Jerzy January Czyżak
152
(2,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Wojciech Eugeniusz Chmiel
161
(2,41%)
-
5
Kamila Kornelia Mysik
99
(1,48%)
-
2
Anna Jasińska
26
(0,39%)
-
4
Antoni Lesław Gadzina
124
(1,86%)
-
1
Roman Józef Mroczko
25
(0,37%)