Wyniki wyborów 2024 do rady powiatu gryfińskiego w okręgach nr 1, 2, 3, 4
PKW opublikowała oficjalne wyniki głosowania do rady powiatu gryfińskiego w okręgach nr 1, 2, 3, 4. Jak głosowano w Twoim regionie? Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje.
Wyniki wyborów do rady powiatu gryfińskiego z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- NIKITIŃSKI Paweł Mariusz: pozycja 1 : 2,93% (3 071 głosów)
- FRELICHOWSKI Kamil Gabriel: pozycja 2 : 2,93% (3 071 głosów)
- BARA Ilona: pozycja 3 : 2,93% (3 071 głosów)
- INGLOT Elżbieta: pozycja 4 : 2,93% (3 071 głosów)
- PIJANKA Małgorzata: pozycja 5 : 2,93% (3 071 głosów)
- LEŚNIAK Magdalena: pozycja 6 : 2,93% (3 071 głosów)
- KUŹMA Józef: pozycja 7 : 2,93% (3 071 głosów)
- CZYŻOWICZ Barbara Ewa: pozycja 8 : 2,93% (3 071 głosów)
- LASKOWSKI Cezary: pozycja 9 : 2,93% (3 071 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- FUKS Sławomir Adam: pozycja 1 : 0,5% (522 głosów)
- CZYŻ Waldemar: pozycja 2 : 0,5% (522 głosów)
- MISZTELA Jolanta Krystyna: pozycja 3 : 0,5% (522 głosów)
- WALTER Krystyna: pozycja 4 : 0,5% (522 głosów)
- ŻEBIEŁOWICZ Józef Grzegorz: pozycja 5 : 0,5% (522 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- DUDAR Ewa: pozycja 1 : 4,59% (4 811 głosów)
- ANDRYCH Hubert: pozycja 2 : 4,59% (4 811 głosów)
- PISULA Przemysław Tadeusz: pozycja 3 : 4,59% (4 811 głosów)
- MOLASY-MALINOWSKA Edyta Jadwiga: pozycja 4 : 4,59% (4 811 głosów)
- JAKUBOWSKI Jakub: pozycja 5 : 4,59% (4 811 głosów)
- PIEKARZ Beata Katarzyna: pozycja 6 : 4,59% (4 811 głosów)
- MACIEJEWSKI Maciej: pozycja 7 : 4,59% (4 811 głosów)
- FRELICH Zuzanna Klaudia: pozycja 8 : 4,59% (4 811 głosów)
- WOŁOWCZYK Bogdan Marek: pozycja 9 : 4,59% (4 811 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA INICJATYWA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD:
- GORZELAŃCZYK Beata: pozycja 1 : 1,1% (1 159 głosów)
- KOZAKIEWICZ Michał: pozycja 2 : 1,1% (1 159 głosów)
- SZULC Barbara: pozycja 3 : 1,1% (1 159 głosów)
- EWERTOWSKA Sandra Janina: pozycja 4 : 1,1% (1 159 głosów)
- NORKO Joanna: pozycja 5 : 1,1% (1 159 głosów)
- SMOLNIK Artur: pozycja 6 : 1,1% (1 159 głosów)
- FABISZEWSKI Jacek: pozycja 7 : 1,1% (1 159 głosów)
- BŁAŻEJCZYK Anna Małgorzata: pozycja 8 : 1,1% (1 159 głosów)
- SARNA Krzysztof Bogdan: pozycja 9 : 1,1% (1 159 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA:
- MICHALSKI Roman Jan: pozycja 1 : 2,22% (2 325 głosów)
- MILER Jerzy Zdzisław: pozycja 2 : 2,22% (2 325 głosów)
- PODLEŚNY Jan Zygmunt: pozycja 3 : 2,22% (2 325 głosów)
- DOMAŃSKA Aleksandra: pozycja 4 : 2,22% (2 325 głosów)
- RACINOWSKI Maciej Józef: pozycja 5 : 2,22% (2 325 głosów)
- POKRZYKOWSKA Małgorzata Jagoda: pozycja 6 : 2,22% (2 325 głosów)
- CISZKIEWICZ Anna: pozycja 7 : 2,22% (2 325 głosów)
- STAWIARSKA Bożena: pozycja 8 : 2,22% (2 325 głosów)
- KRZEMIŃSKI Andrzej: pozycja 9 : 2,22% (2 325 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu gryfińskiego z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- DOBROWOLSKI Grzegorz Andrzej: pozycja 1 : 3,53% (1 138 głosów)
- SOWA Krystyna: pozycja 2 : 3,53% (1 138 głosów)
- GRABOWSKA Marianna Grażyna: pozycja 3 : 3,53% (1 138 głosów)
- PYTER Ariel: pozycja 4 : 3,53% (1 138 głosów)
- GŁOWACKA Mariola Teresa: pozycja 5 : 3,53% (1 138 głosów)
- ROMANIECKI Andrzej: pozycja 6 : 3,53% (1 138 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- GARDZIEJEWSKI Jarosław: pozycja 1 : 1,36% (437 głosów)
- FLORCZAK Artur Miłosz: pozycja 2 : 1,36% (437 głosów)
- LECH-RABENDA Ewa Maria: pozycja 3 : 1,36% (437 głosów)
- STROCZYŃSKA Weronika Kamila: pozycja 4 : 1,36% (437 głosów)
- DURAJ Maria Ewa: pozycja 5 : 1,36% (437 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- GRALAK Mariusz: pozycja 1 : 5,24% (1 690 głosów)
- SIWEK Anna Leokadia: pozycja 2 : 5,24% (1 690 głosów)
- WOŚ Marek: pozycja 3 : 5,24% (1 690 głosów)
- STACHERA-SZPYT Kamila Maria: pozycja 4 : 5,24% (1 690 głosów)
- BOROWCZAK Magdalena: pozycja 5 : 5,24% (1 690 głosów)
- PANNA Robert: pozycja 6 : 5,24% (1 690 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA INICJATYWA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD:
- KULKA Janusz: pozycja 1 : 1,39% (447 głosów)
- AKSAMITOWSKA Grażyna: pozycja 2 : 1,39% (447 głosów)
- SKOWRON Monika: pozycja 3 : 1,39% (447 głosów)
- SOBOLEWSKA Katarzyna: pozycja 4 : 1,39% (447 głosów)
- MADEJCZYK Zbigniew Kazimierz: pozycja 5 : 1,39% (447 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA:
- TEREBECKI Sławomir: pozycja 1 : 5,61% (1 807 głosów)
- KARAPULKA Izabela Dagmara: pozycja 2 : 5,61% (1 807 głosów)
- ŁYSIK Arkadiusz: pozycja 3 : 5,61% (1 807 głosów)
- TWOREK Katarzyna: pozycja 4 : 5,61% (1 807 głosów)
- JAKUBOWSKI Hubert Jakub: pozycja 5 : 5,61% (1 807 głosów)
- OLECH-BUDZIK Beata: pozycja 6 : 5,61% (1 807 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu gryfińskiego z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SZELĄŻEK Andrzej: pozycja 1 : 3,14% (1 875 głosów)
- MOSKA Elżbieta Joanna: pozycja 2 : 3,14% (1 875 głosów)
- SAWICKA Zofia Elżbieta: pozycja 3 : 3,14% (1 875 głosów)
- STRANC Wiesław: pozycja 4 : 3,14% (1 875 głosów)
- ANDRZEJCZYK Barbara Beata: pozycja 5 : 3,14% (1 875 głosów)
- DYBCZAK Jacek Wojciech: pozycja 6 : 3,14% (1 875 głosów)
- HRYNKIEWICZ-LIS Edyta: pozycja 7 : 3,14% (1 875 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- WASZAK-ŁYSIO Marta: pozycja 1 : 1,53% (912 głosów)
- SŁAWIŃSKI Paweł Roman: pozycja 2 : 1,53% (912 głosów)
- BŁASZKIEWICZ Dorota: pozycja 3 : 1,53% (912 głosów)
- KITLAS Zbigniew Leszek: pozycja 4 : 1,53% (912 głosów)
- KOZAK Marcin Paweł: pozycja 5 : 1,53% (912 głosów)
- BARANOWSKA Monika: pozycja 6 : 1,53% (912 głosów)
- RATAJ Mateusz Hubert: pozycja 7 : 1,53% (912 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- ZGODA Jerzy Jan: pozycja 1 : 3,57% (2 131 głosów)
- WALUSZ Danuta Barbara: pozycja 2 : 3,57% (2 131 głosów)
- KORDYLASIŃSKA Alicja Elwira: pozycja 3 : 3,57% (2 131 głosów)
- KARWAN Radosław: pozycja 4 : 3,57% (2 131 głosów)
- KOZIK Marianna: pozycja 5 : 3,57% (2 131 głosów)
- LISIECKI Maciej: pozycja 6 : 3,57% (2 131 głosów)
- SOKOŁOWSKA-PYRA Ewa: pozycja 7 : 3,57% (2 131 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA INICJATYWA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD:
- PISANKO Marcin: pozycja 1 : 3,23% (1 929 głosów)
- SOBIŚ Barbara Agnieszka: pozycja 2 : 3,23% (1 929 głosów)
- CZESYK Marcin Łukasz: pozycja 3 : 3,23% (1 929 głosów)
- KALARUS Edyta Maria: pozycja 4 : 3,23% (1 929 głosów)
- ROSIŃSKI Adam: pozycja 5 : 3,23% (1 929 głosów)
- ŁYCZKOWSKA Aleksandra: pozycja 6 : 3,23% (1 929 głosów)
- KAPUSTA Roman: pozycja 7 : 3,23% (1 929 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA:
- KONARSKI Wojciech Andrzej: pozycja 1 : 2,82% (1 686 głosów)
- PRZYGODA Jarosław Patryk: pozycja 2 : 2,82% (1 686 głosów)
- KOTOWICZ Gabriela Barbara: pozycja 3 : 2,82% (1 686 głosów)
- ZIELIŃSKA Aleksandra: pozycja 4 : 2,82% (1 686 głosów)
- LIMANÓWKA Jacek: pozycja 5 : 2,82% (1 686 głosów)
- MĄKA Monika Barbara: pozycja 6 : 2,82% (1 686 głosów)
- ZIĘTEK Krzysztof: pozycja 7 : 2,82% (1 686 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu gryfińskiego z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KRYSIAK Hubert: pozycja 1 : 4,02% (886 głosów)
- ZAMARLIK Marian Józef: pozycja 2 : 4,02% (886 głosów)
- OWSIANNA Anna Marta: pozycja 3 : 4,02% (886 głosów)
- NOWICKI Jakub Tomasz: pozycja 4 : 4,02% (886 głosów)
- MAKSYMOWICZ Marta Joanna: pozycja 5 : 4,02% (886 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- KLONOWSKI Konrad: pozycja 1 : 1,06% (234 głosów)
- SZYNKLEWSKI Marek Janusz: pozycja 2 : 1,06% (234 głosów)
- CHODYNIECKA Helena: pozycja 3 : 1,06% (234 głosów)
- SADOWSKI Paweł: pozycja 4 : 1,06% (234 głosów)
- WALTEROWICZ Alina Alicja: pozycja 5 : 1,06% (234 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KUPCZYK Katarzyna: pozycja 1 : 6,15% (1 355 głosów)
- DWORCZYK Michał: pozycja 2 : 6,15% (1 355 głosów)
- PASTUŁA Anna Barbara: pozycja 3 : 6,15% (1 355 głosów)
- KOTECKA-OLESZCZYSZYN Wiktoria Celina: pozycja 4 : 6,15% (1 355 głosów)
- TRUBICKI Czesław Adam: pozycja 5 : 6,15% (1 355 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA INICJATYWA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD:
- CACEK Marta: pozycja 1 : 2,57% (567 głosów)
- PODBIELSKI Andrzej Roman: pozycja 2 : 2,57% (567 głosów)
- SZYMCZAK Piotr Patryk: pozycja 3 : 2,57% (567 głosów)
- BIEDRAWA Rafał Wojciech: pozycja 4 : 2,57% (567 głosów)
- NIEDŹWIECKA Maria: pozycja 5 : 2,57% (567 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA:
- KACZMAR Henryk: pozycja 1 : 6,19% (1 364 głosów)
- RZEPCZAK Remigiusz Jarosław: pozycja 2 : 6,19% (1 364 głosów)
- GRALAK Agnieszka Iwona: pozycja 3 : 6,19% (1 364 głosów)
- CYBORT Agata Sylwia: pozycja 4 : 6,19% (1 364 głosów)
- DOMARADZKI Sławomir Marek: pozycja 5 : 6,19% (1 364 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Może Cię zainteresować
Jakie zadania ma rada powiatu?
Rada powiatu jest organem stanowiącym i kontrolnym samorządu terytorialnego. Radni są wybierani w wyborach samorządowych. Organem nadzorującym jest wojewoda. Rozpatruje on skargi na działania i kontroluje działalność rady powiatu.
Rada powiatu posiada swoje określone zadania. Są to m.in:
- uchwalanie budżetu powiatu,
- stanowienie aktów prawa miejscowego,
- wybór i odwołanie zarządu powiatu,
- ustalenie wynagrodzenia przewodniczącego zarządu powiatu,
- ustalanie kierunków działania zarządu powiatu,
- rozpatrywanie sprawozdań z działalności zarządu,
- rozpatrywanie raportu o stanie powiatu.
Może Cię zainteresować
Wskaźnik Bogactwa Narodów, wiemy gdzie jest Polska
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?