PROMASTERS1
PROMASTERS1
Na kortach Fundacji PROMASTERS przy al.Wojska Polskego 127, ...
Na kortach Fundacji PROMASTERS przy al.Wojska Polskego 127, ... sxc.hu
Na kortach Fundacji PROMASTERS przy al.Wojska Polskego 127, zakończył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Super Seria do lat 12. Pomimo mrozów, które utrudniały dojazd do Szczecina frekwencja dopisała.

Zwyciężczynią wśród dziewcząt została zawodniczka PROMASTERS Emma Zakordoniec, która w finale pokonała zawodniczkę ITT Goplania Inowrocław Julię Oczachowską 6/2, 6/2. Emma przez cały turniej nie straciła nawet jednego seta.

Zawodnik PROMASTERS Tomasz Pala zajął III miejsce, po zaciętej grze w ćwierćfinale, w którym pokonał Adama Przygodzkiego (POZ BRUK Sobota) 2/6, 6/1, 10-5. Niestety nabawił się kontuzji i nie mógł walczyć o finał z Tomaszem Dudkiem (ST Tie Break Warszawa).

Wśród chłopców triumfował zawodnik TKKF Falenica Warszawa Tomasz Dudek, zwyciężając zawodnika ST Tie Break Warszawa Daniela Michalskiego 6/3, 6/1.
W finale gier podwójnych również nie zabrakło szczecinian. Wśród chłopców para Dudek Tomasz (TKKF Falenica Warszawa), Kosiński Patryk (Promasters Szczecin) pokonała w finale parę Bartosz Pilaczyński (AZS Poznań), Witold Konopko (AT Angie Puszczykowo) 6/4, 7/5.

Zakordoniec Emma (Promasters Szczecin), Jaśkiewicz Marta (KT Legia Warszawa) uległy parze Bednarczyk Paulina (WTT Wejherowo), Oczachowska Julia (ITT Goplania Inowrocław) 2/6, 6(1) /7.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju woli walki i gry fair play.

Konkurs "Żywe Miasto". Zostań dziennikarzem obywatelskim MM. Opublikuj artykuł, zgarnij honorarium!