Sparingi: Pogoń Szczecin pokonuje swoją imienniczkę z Barlinka 2-1

zapo
zapo
We wczorajszym sparingu piłkarze Pogoni Szczecin pokonują imienniczkę z Barlinka 2-1. We wcześniejszym meczu kontrolnym rozegranym 2 godziny przed meczem z piłkarzami z Barlinka - Pogoń pokonuje Gryf Kamień Pomorski 4-1 (2-1).

Do przerwy po bramce Krzysztofa Sikory (21) wynik dla szczecinian był niekorzystny. Jednakże w drugiej połowie po bramkach Roberta Kolendowicza (55) i nowego nabytku Takafumi Akahoshi (70) objęła prowadzenie i nie oddała już go do końca spotkania

We wczorajszym sparingu piłkarze Pogoni Szczecin pokonują imienniczkę z Barlinka 2-1. Do przerwy po bramce Krzysztofa Sikory (21) wynik dla szczecinian był niekorzystny.

Jednakże w drugiej połowie po bramkach Roberta Kolendowicza (55) i nowego nabytku Takafumi Akahoshi (70) objęła prowadzenie i nie oddała już go do końca spotkania

Drużyny wystąpiły w składach:

Pogoń Szczecin: Bartosz Fabiniak - Patryk Kurant, Krzysztof Hrymowicz, Marcin Dymkowski, Łukasz Matuszczyk - Daniel Wólkiewicz (68 Piotr Dziuba), Mateusz Szałek, Bartosz Ława, Takafumi Akahoshi (82 Maciej Majak), Robert Kolendowicz (75 Adrian Chodorowski) - Piotr Dziuba (46 Adam Frączczak).

Pogoń Barlinek: Daniel Tomczak (46 Marcin Kaczmarczyk) - Robert Kozioła, Robert Gaca (46 Dariusz Suterski), Maciej Kubiak (46 Mateusz Płaczek), Łukasz Tuński, Tomasz Najewski (60 Wojciech Antczak), Kacper Stukonis, Patryk Skórecki (46 Bartosz Kubiak), Rafał Świtaj (60 Michał Świercz), Tomasz Bejuk (75 Przemysław Kochan), Krzysztof Sikora (46 Bartosz Barandowski).