Pogoń za burtą Pucharu Polski!!!

Niestety. Po raz kolejny szczecinianie przegrali z Flotą Świnoujście, tym razem 1:0. Oznacza to, że żegnamy się z Pucharem Polski. Relacja LIVE tylko u nas!

SKŁADY OBU DRUŻYN:

Pogoń: Wójcik, Parzy, Tychowski, Matlak, Dymek, Biliński, Walburg, Chi-fon, Kowal, Przewoźniak, Ropiejko

Flota: Prusak, Stromczyński, Hrymowicz, Bąk, Niewiada, Dziuba, Benevente, Ziatyk, Kazadi, Dutkiewicz, Bańka

1 minuta - Spotkanie rozpoczęli piłkarze Floty. Pierwszą groźną akcję stworzyli piłkarze Pogoni. Dobry strzał oddał Radosław Biliński

10 minuta - Pogoń - Flota dalej bez bramek

11 minuta - Rzut rożny dla Floty wykonuje Arkadiusz Bąk. Nic z tej akcji jednak nie wynikło

15 minuta - Groźny strzał głową Marka Kowala na bramkę Floty

17 minuta - Niecelne dośrodkowanie z rzutu wolnego Tomka Parzego z Pogoni

19 minuta - "Młyn" kibiców Pogoni przeniósł się spod zegara na sektory 5-6. Fani Pogoni głośno dopingują swój zespół. Na boisku tymczasem dalej 0:0

25 minuta -  Rzut wolny dla Pogoni - Grzegorz Matlak

26 minuta - Mocny strzał Matlaka, po którym piłka odbija się od obrońcy. Mamy rożny dla Pogoni

27 minuta -  Rzut rożny wykonuje Parzy. Znów bez efektów

30 minuta - Doskonała okazja dla Pogoni! Dośrodkowywał Chifon, do piłki doszedł Marek Walburg i... z 5 metrów nie trafił do bramki Floty!!!

35 minuta - Faulowany Maciej Ropiejko, rzut wolny wykonuje Parzy i... dalej 0:0. Żółta kartka dla Hrymowicza

37 minuta - Rzut rożny dla Pogoni. Wykonuje Matlak. Obrońcy wybijają piłkę na kolejny rzut rożny. Wykonuje go Radek Biliński, ale po jego wrzutce piłkę łapie bramkarz Floty

39 minuta - Drobnego urazu doznał Grzegorz Matlak, ale po konsultacji z lekarzem klubowym powraca na boisko

Pod zegarem kibice Pogoni wywiesili transparent z zaproszeniem na sobotni mecz derbowy ze Stalą Szczecin

44 minuta - Groźny strzał z rzutu wolnego Dudkiewicza z Floty. Broni Wójcik

45 minuta -  Sędzia dolicza 1 minutę do regulaminowego czasu gry

46 minuta - Na bramkę Pogoni strzela Bańka, ale piłka mija bramkę gospodarzy

46 minuta - Ostatnia akcja Pogoni. W doskonałej okazji Ropiejko, ale arbiter odgwizduje pozycję spaloną

Koniec pierwszej połowy meczu. Pomimo optycznej przewagi Pogoni kibice zgromadzeni na stadionie nie zobaczyli jak dotąd żadnej bramki. Najlepszą okazję zmarnował Marek Walburg, który w 30 min. gry nie trafił z 5 metrów do bramki Floty.
W  przerwie meczu kibice Pogoni strzelają rzuty karne Przemysławowi Norko
46 minuta -
Drugą połowę rozpoczęli Portowcy. W przerwie we Flocie dwie zmiany: Chrzanowski zmienia Bąka, a Pietruszka zastępuje Niewiadę

54 minuta - Żółta kartka dla Chifona. Rzut wolny dla Floty

55 minuta - Po dośrodkowaniu Dziuby piąstkuje Wójcik

55 minuta - Kolejna żółta kartka. Tym razem dla Artura Bańki z Floty

58 minuta - GOOOOOOOL**1:0 PROWADZI FLOTA**. Bramkę strzałem z z 8 metra zdobył Pietruszka

59 minuta - Matlak opuszcza boisko. Za niego na murawę wbiega Filip Kosakowski

60 minuta -
Kolejne dośrodkowanie z rzutu wolnego na pole karne Pogoni. Do piłki jednak nie dochodzi Hrymowicz

Kibice Pogoni nie ustają w dopingu. W drugiej części meczu najzagorzalsi fani Portowców zajęli tradycyjne miejsca pod zegarem

64 minuta - Kolejna zmiana w zespole Floty. Boisko opuszcza Piotr Dziuba, w jego miejsce wchodzi Peter Iskra

65 minuta - Zmiana w Pogoni. Skórski za Przewoźniaka

69 minuta - Jeszcze jedna zmiana w Pogoni. Za Kowala na boisko wchodzi Niedźwiecki. Napastnika Pogoni żegnają gwizdy!

76 minuta - Za Macieja Ropiejkę na boisku pojawił się Rydzak

W ostatnich minutach meczu groźniejsi są piłkarze Floty, którzy starają się kontrolować spotkanie. Na stadionie gości dopinguje 40-osobowa grupa kibiców Floty

81 minuta - Pogoń rzuca się w końcówce do ataku. Kosakowskiego ubiega bramkarz Floty

83 minuta - Kibice Pogoni pozdrawiają fanów Floty

84 minuta - Żółta kartka dla Petera Iskry za faul na Parzym

85 minuta - Na cztery minuty przed końcem spotkania Flota wciąż prowadzi 1:0 i to ona jest bliżej awansu do kolejnej rundy Pucharu Polski

86 minuta - Groźna akcja Floty, ale na spalonym był jeden z napastników gości

87 minuta - Rzut rożny dla Pogoni wykonuje Chifon, piłkę wybijają jednak obrońcy

89 minuta - Piłkarzom obu zespołów puszczają nerwy. Przy linii bocznej dochodzi do przepychanek

90 minuta - Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry

KONIEC MECZU! FLOTA WYGRYWA 1:0 I AWANSUJE DO FINAŁU PUCHARU POLSKI NA SZCZEBLU REGIONALNYM