Pogoń w Turcji: Dobry występ i wygrana w pierwszym sparingu

Kazachski drugoligowiec okazał się mało wymagającym ...
Kazachski drugoligowiec okazał się mało wymagającym przeciwnikiem dla Portowców. Rywale Pogoni pierwszy celny strzał oddali dopiero po pół godzinie gry.

Grano 4 razy po 30 minut przy słonecznej, bezwietrznej pogodzie.

Pierwsza bramka padła w 22. minucie II kwarty. Akcję na lewym skrzydle rozpoczął Edi, zagrał w pole karne do Adam Frączczaka, który znalazł dobrze ustawionego Łukasza Zwolińskiego. Młody napastnik bez problemów trafił z czterech metrów.

Na 2:0 w 9. minucie III kwarty z rzutu wolnego podwyższył Maksymilian Rogalski. Spory udział przy bramce miał Łukasz Zwoliński. Ograł obrońcę rywali, ale był faulowany na 25. metrze.

Obaj zawodnicy przeprowadzili akcję na 3:0. Prawą stroną przedarł się Rogalski, minął jednego zawodnika, wypuścił piłkę Łukaszowi Zwolińskiemu, a ten będąc w polu karnym, płaskim strzałem pokonał po raz drugi bramkarza.