Pogoń Szczecin - Pogoń II Szczecin 3:0

Pierwszy zespół Pogoni pokonał dziś drużynę rezerw 3:0 w meczu VI rzutu Pucharu Polski. Bramki strzelali Marek Kowal, Paweł Skrzypek i Grzegorz Matlak.

W pierwszej połowie gra toczyła się głównie w środku pola. Zawodnicy często grali niedokładnie i żadna z drużyn nie stworzyła groźnych sytuacji.

Druga część spotkania zaczęła się świetnie dla podopiecznych Mariusza Kurasa. Już w 50 minucie Jarymowicz minął trzech obrońców i wpadł w pole karne. Tam stracił piłkę, ale ta poleciała do Kowala, który strzałem z 5 metra pokonał bramkarza rezerw.

W 64 minucie Biliński świetnie dośrodkował z rzutu wolnego z lewego skrzydła. W polu karnym Paweł Skrzypek uprzedził Judkowiaka i skierował piłkę do siatki.
W 70 minucie Biliński zagrywa prostopadłą piłkę do Ropiejki, który podał piłkę przed bramkarzem do Matlaka, który skierował piłkę do pustej bramki.

Składy zespołów:

Pogoń: Norko, Niedźwiecki, Walburg, Skórski (64 - Matlak), Skrzypek, Przewoźniak (27 - Jarymowicz), Kowal, Norsesowicz, Biliński (74 - Kargol), Kosakowski, Ropiejko

Pogoń II: Judkowiak, Dymek, Rawa ( 84 - Trzeźwiński), Barandowski, Filiks ( 82 - Nocko), Armonajtis, Targoński , Misiura, Zając, Walicki ( 62 - Klimkowski), Żurakowski ( 71 - Hofman)