Maciej Skorża: Zawiedliśmy. Popełniliśmy sporo błędów w obronie

Jakub Lisowski
Maciej Skorża - trener Pogoni Szczecin.
Maciej Skorża - trener Pogoni Szczecin. Andrzej Szkocki/Polska Press

Opinie trenerów po meczu Sandecja Nowy Sącz – Pogoń Szczecin (2:1), który rozegrano w Niecieczy.

Maciej Skorża, Pogoń
Stać nas na lepszą grę. Zawiedliśmy nie tylko, jeśli chodzi o wynik, ale również pod względem realizacji założeń taktycznych. Mimo nie najlepszej gry, potrafiliśmy stworzyć sobie kilka okazji bramkowych. Szkoda np. sytuacji Kuby Piotrowskiego z końcówki pierwszej połowy. Gdyby zachował się lepiej, być może strzelilibyśmy drugiego gola i przywieźli jakąkolwiek zdobycz punktową z Niecieczy. Dziś byliśmy słabsi, popełniliśmy sporo błędów w grze defensywnej w naszym polu karnym. Wysocy napastnicy gospodarzy sprawiali nam wiele problemów.

Radosław Mroczkowski, Sandecja
Żartowałem sobie, że do trzech razy sztuka i udało się. Potrzebowaliśmy trzech spotkań „u siebie”, żeby w końcu wygrać. Początek tego spotkania był dla nas, ale nie potrafiliśmy wykorzystać przewagi. Później straciliśmy bramkę i w przerwie dużo rzeczy uporządkowaliśmy. W drugiej połowie z naszej strony było więcej determinacji i więcej akcji. Druga bramka Koleva była naprawdę „ligowa”.