Flota Świnoujście - Arka Gdynia - Zdjęcia okołomeczowe

Patryk Młynek

Więcej informacji o piłce nożnej znajdziesz w serwisie EKSTRAKLASA.NET

Flota Świnoujście - Arka Gdynia
Pierwszą dogodną sytuację miała Flota. W 16 minucie po dośrodkowaniu Fryca uderzenie głową Niewiady obronił Miszczuk, ale na nic to się zdało gdynianom. Za cztery minuty Flota otworzyła wynik meczu. Dośrodkowanie Fryca na długi słupek wykończył głową Stasiak. Więcej informacji o piłce nożnej znajdziesz w serwisie EKSTRAKLASA.NET Flota Świnoujście - Arka Gdynia fot. Małgorzata Dorosz
Flota Świnoujście - Arka Gdynia - Zdjęcia. W sobotę w Świnoujściu doszło do bardzo ciekawych derbów Pomorza. Flota Świnoujście na własnym podwórku podejmowała Arkę Gdynia. Wyspiarze w końcu się przełamali i pokonali gdynian 3-0, a jednym z katów żółto-niebieskich okazał się ich były gracz - Charles Nwaogu.