Dąb Dębno - Pogoń Szczecin: 1:1

Pogoń znów straciła punkty. Kibice coraz bardziej martwią się formą zespołu. - Z taką grą nie ma czego szukać w barażach - mówili po meczu.

Pogoń Szczecin: Tomasz Judkowiak – Łukasz Kargol, Paweł Skrzypek, Marcin Dymek, Andrzej Tychowski – Michał Niedźwiecki, Arkadiusz Jarymowicz, Filip Kosakowski, Tomasz Rydzak – Cezary Przewoźniak, Mikołaj Lebedyński

Dąb Dębno: Dominik Kubrak – Piotr Witkowski, Robert Dudek, Sławomir Sanecki, Radosław Swędra – Paweł Witkowski, Bartosz Napierko, Roman Majchrzak, Jarek Jarecki, Łukasz Dłubis – Paweł Majewski

Sędzia: Robert Majorczyk
Widzów: ok. 2500 (w tym ok. 150 ze Szczecina)

Koniec mecz: Pogoń remisuje 1:1 z Dębem Dębno w kolejnym wyjazdowym meczu. Zawodnicy nie oszczędzali się nawzajem, często faulowali, a sędzia wielokrotnie musiał sięgać do kieszonki po kartki. Przypomnijmy, że ten mecz nie miał już żadnego znaczenia dla naszej drużyny, która wcześniej zapewniła sobie awans do baraży. Dlatego kibice oczekiwali dobrej i ciekawej gry. Niestety, zawiedli się mocno.

85 minuta: Żółta kartka dla zawodnika gospodarzy Kamila Chojnackiego.

84 minuta: Wojciech Żaczek otrzymuje drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Obydwie drużyny kończą mecz w dziesiątkę.

82 minuta: Wojciech Żaczek uderza z dystansu, ale Dominik Kubrak bez problemu broni jego strzał.

78 minuta: Zmiana w zespole Pogoni. Za Marcina Dymka na boisko wchodzi Marek Walburg.

75 minuta: Żółte kartki dla dwóch zawodników Pogoni. Wojciech Żaczek otrzymał ją za faul na jednym z obrońców Dębu, natomiast Marcin Dymek został ukarany za niesportowe zachowanie.

72 minuta: Żółta kartka dla Tychowskiego za niesportowe zachowanie.

70 minuta: Zmiana u gospodarzy, boisko opuścił Majewski, a w jego miejsce pojawił się Wachowski.

69 minuta: GOOOOL!!! Pogoń wyrównuje! Tomasz Rydzak minął trzech obrońców w polu karnym i zagrał do Kowala, który uderzył pod poprzeczkę bramki Kubraka.

62 minuta: Robert Dudek strzela bramkę dla swojego zespołu, jednak sędzia dopatruje się zagrania ręką i nie uznaje gola. Dodatkowo Dudek otrzymuje drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

60 minuta: Żółta kartka dla Roberta Dudka, zawodnika Dębu.

59 minuta: Dobra okazja dla Pogoni. W polu karnym przedzierał się Marek Kowal, ale Kubrak zdołał odebrać mu piłkę.

57 minuta: Żółtak kartka dla Marka Kowala za faul na jednym z obrońców Dębu.

54 minuta: Dwie zmiany w Pogoni. Żaczek wchodzi na boisko za Lebedyńskiego, a Kowal zastępuje Przewoźniaka.

54 minuta: Gol dla Dębu. Paweł Majewski daje prowadzenie gospodarzom. Napastnik Dębu dostał podanie z prawego skrzydła i z 11 metrów uderzył pod poprzeczkę.

51 minuta: Świetna okazja dla Pogoni. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Przewoźniaka, piłkę wypiąstkowywał Kubrak, ale ta trafiła do Tychowskiego, który przelobował bramkarza, ale piłkę z linii bramkowej wybił Bartosz Nieparko.

49 minuta: Od początku drugiej części meczu Pogoń przejęła inicjatywę. Nasi zawodnicy coraz częściej są pod bramką rywali, ale jak do tej pory nie oddali groźnego strzału.

46 minuta: Rozpoczyna się druga połowa meczu. Mariusz Kuras dokonał jednej zmiany, Łukasza Kargola zastąpił Jakub Zawadzki.

Koniec pierwszej połowy spotkania: Dąb remisuje z Pogonią 0:0. W przerwie meczu organizatorzy przygotowali dla kibiców ciepły posiłek w postaci darmowej zupy. - Przywieziono jej 450 litrów! Dla każdego - mówi pani sprzedająca grochówkę. Odbędzie się także konkurs rzutów karnych pomiędzy kibicami Dębu i Pogoni. Do Dębna przyjechało ok. 150 kibiców Portowców.

45 minuta: Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

39 minuta: Kontrowersyjna sytuacja w polu karnym Pogoni. Wydawało się, że Andrzej Tychowski zagrał piłkę ręką, ale na szczęście dla naszych zawodników sędzia inaczej zinterpretował tę sytuację.

28 minuta:
Fan Club Dębna zaprezentował właśnie widowiskową oprawę. Na trybunach pojawiła się sektorówka w barwach klubu, a kibice odpalili race.

27 minuta: Rzut wolny dla Dębu. Jeden z pomocników dośrodkowuje w pole karne, jednak nasi obrońcy szybko wyjaśnili sytuację.

23 minuta: Dąb wyprowadzał bardzo dobrą kontrę, jednak przerwał ją Tomasz Judkowiak, który świetnie wyszedł poza pole karne i wybił piłkę jednemu z napastników.

11 minuta: Rzut wolny dla Dębu. Po dośrodkowaniu uderzał Paweł Majewski, ale minimalnie chybił.

9 minuta: Pierwsza groźna sytuacja dla gospodarzy. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła w pole karne jeden z napastników nieczysto trafił w piłkę.

5 minuta: Obydwie ekipy zaczęły to spotkanie bardzo spokojnie. Gra toczy się głównie w środku pola i zawodnicy nie stworzyli jeszcze żadnych groźnych sytuacji.

1 minuta: Pierwszy gwizdek sędziego za nami. Mecz rozpoczęli piłkarze Pogoni Szczecin. Mariusz Kuras dał dziś odpocząć doświadczonym zawodnikom i w składzie pojawiło się kilku zawodników, którzy do tej pory mecze zaczynali na ławce rezerwowych.