Awans Pogoni Do I Ligi! Pogoń - Unia Janikowo 1:1!

Koniec spotkania! W ostatnim meczu II ligi remisujemy z Unią Janikowo 1:1 i awansujemy za zaplecze Ekstraklasy!

**KONIEC MECZU! REMISUJEMY Z UNIĄ JANIKOWO 1:1 I TO STARCZY NAM BY CIESZYĆ SIĘ Z AWANSU DO I LIGI! NA MURAWIE TRWA OGROMNA FETA, KIBICE DZIĘKUJĘ SWOIM PIŁKARZOM ZA WALKĘ.
84` - Raków wciąż prowadzi 3:1. Kibice szaleją na trybunach, co chwile pojawia się meksykańska fala. Skandują I liga, I liga!!! Tylko jakaś katastrofa może nam ją zabrać!**

83` - Pogoń nie odpuszcza i atakuje. Przed chwilą bliski podwyższenia wyniku był Ropiejko

71` - Trwa feta na stadionie Pogoni. Kibicuje zaczynają świętować awans. Maciek Ropiejko mógł zostać bohaterem spotkania. W idealnej sytuacji przegrał jednak pojedynek z bramkarzem gości
65` - ZNOWU PETASZ! TYM RAZEM IDEALNIE ZAGRAŁ NA GŁÓWKĘ DO ROPIEJKI, A TEN DOPROWADZA DO REMISU! 1:1

64` - Petasz znowu zagraża bramce gości. Przepiękną paradą popisuje się jednak bramkach Uni - Wróbel

62` - Próbujemy odrobić straty i atakujemy. Niestety, nie ma efektów

55` - FILIPEK WYKORZYSTUJE ZAMIESZANIE W NASZYM POLU KARNYM I NIESTETY GOŚCIE OBEJMUJĄ PROWADZENIE
51` - Na stadionie przy Twardowskiego są nasi wysłannicy **
z kamerami**: Robert Duchowski i Maciek Homis. Szerszy materiał z meczu będziecie mogli zobaczyć na www.mmszczecin.pl.

50` - Trwa druga połowa spotkania. W 48 minucie Ropiejko pokonał bramkarza gości. Sędzia pokazał jednak zagranie ręką. W Częstochowie Raków prowadzi już ze Ślęzą 3:1!

46` - Koniec pierwszej połowy. Remisujemy na Twardowskiego 0:0. Mamy przewagę, ale nie potrafimy jej udokumentować. Mimo wszystko brakuje nam zaledwie 45 minut do zaplecza Ekstraklasy - I ligi!

41` - Raków gra dla nas. Remisuje ze Ślęzą Wrocław 1:1

37` - Dwa rzuty rożne dla Pogoni, jeden za drugim i... nadal remis. Zero zagrożenia

34` - Wciąż mamy bezbramkowy remis. Pogoń w natarciu. Przed momentem wykonywaliśmy rzut wolny pod bramką Unii, Petasz jednak nie stworzył większego zagrożenia

28` - Kolejny strzał Lebedyńskiego, ale tym razem nad bramką. Wciąż mamy wynik 0:0 i w tym momencie jesteśmy w I lidze!

Za chwilę kolejne wideo

24` - Wciąż jesteśmy w natarciu ale niestety nadal remisujemy

10` - Wciąż atakujemy bramkę Unii. Przed chwilą strzelał Parzy, odpowiedział tym samym Nowosielski

Dziennikarzu! Nie drażnij kibola! (wideo)

Już za chwilę pierwsze wideo ze spotkania

7` - Lebedyński oddaje strzał na bramkę gości. Bramka niestety pewnie go wyłapuje

4` - Gramy pewnie i to my utrzymujemy się przy piłce. Przed chwilą szarżował Petasz, ale stracił piłkę
1` - Rozpoczynamy spotkanie. Prawdziwe święto na stadionie, kibice przygotowali okazałą oprawę