Zwycięstwo Pogoni, Flota gubi punkty

pm
Pogoń Szczecin w końcu wygrywa. Portowcy pewnie pokonali na własnym boisku Kolejarza Stróże 3:0. Punkty zgubiła Flota, która zaledwie zremisowała z Górnikiem Polkowice 1:1.

Mecz od samego początku dobrze ułożył się dla Portowców, którzy już w 5. minucie objęli prowadzenie po bramce Olgierda Moskalewicza. Na kolejną bramkę kibice musieli czekać do 51. minuty, kiedy to piłkę w siatce umieścił Maksymilian Rogalski. W drugiej połowie Pogoń przeważała, wynik spotkania na 3:0 w 90. minucie meczu ustalił Andre Gwaze.

Pogoń - Kolejarz Stróże 3:0 (1:0)

Drugi z rzędu remis dla Floty Świnoujście. Wyspiarze przed własną publicznością zgubili punkty przeciw Górnikowi Polkowice. Flota zagrała słabe spotkanie i była bliska porażki. W 60 minucie spotkania bramkę dla gości zdobył Zbigniew Grzybowski, gospodarze zdołali wyrównać po brance z rzutu rożnego Sławomira Mazurkiewicza w doliczonym czasie gry.

Flota - Górnik P. 1:1 (0:0)