Zebrali 21 tysięcy zł dla dzieci z Hospicjum

soho
soho
W poprzedni weekend odbył się charytatywny turniej SALPS dla Hospicjum. Na licytacjach udało się uzbierać 21 100 zł.

Na powyższą kwotę złożyła się aukcja na allegro na której licytowaliśmy pamiątki znanych sportowców, wpisowe drużyn z turnieju oraz dochód ze sklepiku który bardzo sprawnie funkcjonował przed wejściem na salę.

Po pierwszym dniu wyłoniliśmy trzech finalistów którzy walczyli w niedzielę między sobą o miejsca 1-3
Zwycięzcą turnieju została drużyna Enei. Kolejne finałowe miejsca zajęły drużyny Enterprise oraz Seana 40+

Sean40+ dokonał nie lada wyczynu. Zespół ten, grający na codzień w 3 lidze SALPS pokonał w drodze do finału drużyny dużo wyżej notowane mające w swoich składach zawodników 1 ligowych.

Na zakończenie turnieju oprócz pucharów dla finalistów zostały przyznane nagrody indywidualne. MVP turnieju został Daniel Zabłocki z zespołu salps.szczecin.pl, najlepszą rozgrywającą turnieju kapituła wybrała Joannę Pomykacz z zespołu Enterprise oraz najsympatyczniejszą zawodniczką uznano zawodniczkę SEANa40+ Joannę Haja.

Postanowiliśmy również przyznać nagrodę specjalną dla najlepszego kibica turnieju. Został nim Mariusz Dobrowolski, który razem z rodzicami zażarcie dopingował drużyny występujące w turnieju, a następnie udzielił wywiadu ekipie TVP Szczecin.

Wszyscy udowodniliśmy, że można coś osiągnąć tylko wystarczy wykazać odrobinę chęci, bo one są najważniejsze.