Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W dniach 26-28 czerwca 2014r. w Toruniu odbyły się zawody w...

Zawody w formule Firefighter Combat Challenge i Toughest Firefighter Alive [ZDJĘCIA]

W dniach 26-28 czerwca 2014r. w Toruniu odbyły się zawody w formule Firefighter Combat Challenge i Toughest Firefighter Alive. W formule FCC odbyły się również Mistrzostwa Europy. W zawodach tych wystartowała reprezentacja KP PSP Choszczno w składzie: st. bryg. Marek Garbicz, mł. ogn. Radosław Gwadera, sekc. Konrad Kuligowski, st. str. Zbigniew Banasiak, str. Paweł Lewandowski. Sztafeta z Choszczna zajęła 2 miejsce przegrywając w finale ze strażakami ze Słowenii, w półfinale pokonali strażaków ze Szczecina, którzy ostatecznie zajęli 3 miejsce. W rywalizacji sztafet udział wzięło ponad 40 ekip. W klasyfikacji tandemów Kuligowski/Gwadera zajęli 7, a Garbicz/Banasiak 10 miejsce na ponad 100 ekip. Zawody w formule Firefighter Combat Challenge i Toughest Firefighter Alive [ZDJĘCIA]

Grosicki bohaterem sensacyjnego transferu? "To jest tak głupie"