Zasłużone zwycięstwo AZS-u!

baggio
baggio
Koszykarze AZS-u Radex Szczecin odnieśli dwunaste zwycięstwo w tym sezonie. Tym razem pokonali ekipę AZS-u Politechnika Opole 78:71.

Całe spotkanie było było bardzo ciekawym widowiskiem. Od początku przewagę uzyskali szczecinianie, a w ich szeregach szczególnie wyróżniał się Maciej Majcherek.

Dobra obrona, oraz szybka i skuteczna gra w ataku pozwoliły na koniec pierwszej połowy uzyskać akademikom przewagę 16 punktów.

W drugiej połowie obraz gry trochę się zmienił, niestety na niekorzyść gospodarzy. Opolanie zagrali bardzo agresywnie w obronie i ambitnie w ataku co pozwoliło im na odrobienie kilku punków straty. Jednakże wtedy ciężar gry na swoje barki przejęli center szczecinian Karol Pytyś oraz doświadczony Andrzej Karaś. Dzięki ich skutecznej grze pod obiema tablicami oraz walecznej postawie pozostałych koszykarzy naszego zespołu, szczecinianie dowieźli do końca zasłużone zwycięstwo.

Oprócz udanego powrotu naszych koszykarzy na parkiety drugoligowe, bardzo dobrze zaprezentowali się kibice zgromadzeni w hali SDS-u, którzy gorącym dopingiem pomagali swoim ulubieńcom. Zorganizowany doping poprowadzili kibice Pogoni Szczecin.

Następne spotkanie drużyna AZS-u rozegra w środę 6 lutego. Tym razem do Szczecina zawita zespół Open Basket Pleszew.

Zapraszamy na godzinę 18 do hali SDS. Wstęp wolny!

Od redakcji:  Przypominamy, że każdy z Was może zostać dziennikarzem MM Mojego Miasta! Szczegóły projektu znajdziecie klikając na link: