Zapraszamy na kolejną 33. Długą Noc Muzeów w Berlinie [reklama]

Redakcja
Reklama MM
Szukasz pomysłu na weekend? Chcesz spędzić czas w sposób ciekawy i na długo zapadający w pamięć? Zapraszamy na kolejną 33.

Długą Noc Muzeów w Berlinie. To wyjątkowe kulturalne wydarzenie pozwoli Ci obcować z historią i sztuką na najwyższym poziomie, a równocześnie zapewni duże emocje i niebanalną rozrywkę.

Już w sobotę 31. sierpnia ponad 95 muzeów i innych obiektów kulturalnych z Berlina zaprezentuje szerokiej publiczności swoje najciekawsze ekspozycje. Motywem przewodnim tym razem są „Młodzi dzicy & starzy mistrzowie” - temat odwiecznej zmiany pokoleń. Młodość, zapalczywość, energia kontra opanowanie, doświadczenie, rozsądek – starcie natury obserwowane i wyrażane w sztuce od antyku po dzień dzisiejszy. Co to oznacza dla starzejących się europejskich społeczeństw? Jakie perspektywy ma dzisiaj przed sobą młodzież? Zobaczcie, jak kształtowały się, często bardzo dramatyczne, przemiany pokoleń na przestrzeni wieków.

Dla zwiedzających otwarte będą m.in.: Akademia Sztuki, Niemieckie Muzeum Historyczne, Checkpoint Charlie, Muzeum Filmu i Telewizji, Ratusz, Kościoły i Katedry, a nawet Muzeum Gier Komputerowych, czy Muzeum Skateboardingu. W tym roku pierwszy raz udział bierze również berlińskie Muzeum Generation 13, oraz Muzeum Ramonesek! Dodatkowo w ofercie będą również liczne koncerty, workshopy oraz atrakcje dla dzieci i młodzieży. W trakcie imprezy obowiązuje jeden bilet, który uprawnia także do korzystania ze specjalnie zorganizowanego transportu miejskiego. Pełną listę adresów instytucji biorących udział oraz informację o biletach znajdziecie na www.lange-nacht-der-museen.de

Dla wszystkich chętnych do wzięcia udziału w 33. Długiej Nocy Muzeów w Berlinie, Follow me! organizuje specjalny przejazd w promocyjnej cenie.

Wyjazd odbędzie się 31.08.2013 (sobota) o godz. 15.00 spod biura Interglobus Tour na ul. Kolumba 1, wyjazd powrotny z Berlina o godz. 03.00. Bilet w dwie strony tylko 89 zł! Dodatkowo, przygotowaliśmy specjalną 15% zniżkę dla studentów i uczniów! Cena obejmuje przejazd komfortowym autokarem w dwie strony oraz ubezpieczenie na czas przejazdu. W cenę nie jest wliczony bilet wstępu do Muzeów.

W sprawie dodatkowych szczegółów oraz rezerwacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta tel. (+48) 91 48 50 422, (+48) 608 33 02 33. Bilet można zakupić również online na stronie www.interglobus.pl

Zapraszamy także do odwiedzin na profilu na FB https://www.facebook.com/InterglobusTour , gdzie znajdziecie informacje o promocjach, nowościach i aktualnej ofercie!

Wideo

Materiał oryginalny: Zapraszamy na kolejną 33. Długą Noc Muzeów w Berlinie [reklama] - Szczecin Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie