Trasa turystycznej linii "0"
Dworzec Główny – Nowa – Dworcowa – Brama Portowa – Krzywoustego – al. Bohaterów Warszawy – Wawrzyniaka – al. Wojska Polskiego – Arkońska – Las Arkoński – Niemierzyńska – al. Wyzwolenia – Piłsudskiego – al. Piastów – Pomorzany – Chmielewskiego – Kolumba – Dworzec Główny.
Za podróż trzeba będzie zapłacić 3,50 w przypadku biletu normalnego i 2,50 przy bilecie ulgowym. Można je nabyć bezpośrednio w pojazdach u motorniczego.
Godziny odjazdu z przystanku początkowego na Dworcu Głównym:
- 14:36,
- 15:56.
Następnie tramwaj zatrzyma się na kolejnych przystankach:
- Brama Portowa,
- Plac Kościuszki,
- Plac Gałczyńskiego,
- Rondo Olszewskiego,
- Las Arkoński (tor zewnętrzny),
- Muzeum Techniki,
- Plac Rodła,
- Plac Grunwaldzki,
- Plac Szarych Szeregów,
- Plac Kościuszki,
- Pomorzany (peron linii 12),
- i wróci na Dworzec Główny.
ZOBACZ TEŻ:
POLECAMY RÓWNIEŻ:
Bądź na bieżąco i obserwuj:
Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?