Kursy "zerówki" ruszą przy Dworcu Głównym o godz. 14:33, 16:03. Trasa biegnie od Dworca Głównego trasą linii 3 do Lasu Arkońskiego i następnie z powrotem trasą linii 3 i 10 do Placu Rodła, następnie trasą linii 11 i 12 od Placu Rodła do pętli Pomorzany. Następnie z Pomorzan do Dworca Głównego trasą linii 3 i 6.
Linia 0 zatrzyma się na przystankach: Dworzec Główny, Brama Portowa, Plac Żołnierza Polskiego, Plac Rodła, Kołłątaja, Muzeum Techniki, Las Arkoński, Muzeum Techniki, Kołłątaja, Plac Rodła, Plac Grunwaldzki, Plac Szarych Szeregów, Plac Kościuszki, Pomorzany.
Cena biletu normalnego za przejażdżkę tramwajem to 3,50 zł, a ulgowego 2,50 zł. Sprzedaż odbywa się bezpośrednio u konduktorów.
Kursy:
13.07 - wagon 167 z zajezdni Pogodno
20.07 - wagon 216 z zajezdni Pogodno
27.07 - wagony 293 + 343 z zajezdni Golęcin
06.08 - wagon 167 z zajezdni Pogodno
10.08 - wagon 216 z zajezdni Pogodno
17.08 - wagony 293 + 343 z zajezdni Golęcin
24.08 - wagon 167 z zajezdni Pogodno
31.08 - wagon 216 z zajezdni Pogodno
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?