Za nami kolejny bieg City Trail w Puszczy Bukowej [ZDJĘCIA]

Maurycy Brzykcy
Za nami już cztery biegi w imprezie City Trail w sezonie 2019/2020. Pozostały jeszcze dwa wyścigi w Puszczy Bukowej.

W czwartym biegu City Trail z Nationale-Nederlanden najszybsi byli Bartosz Nowicki oraz Joanna Woźniak. To jedni z najlepszych zawodników, nie tylko tej edycji.

Nowicki w tym sezonie zwyciężył już dwa razy, Woźniak trzykrotnie. W całej niedzielnej imprezie wzięło udział 745 zawodników, a biegi dziecięce przyciągnęły 243 chętnych.

Zwycięzcy czwartego biegu ustanowili nowe rekordy 5-kilometrowej trasy. Nowicki skończył z czasem 16:36, z kolei Woźniak z czasem 18:54.

Drugie miejsce – również ze znakomitym rezultatem - zajął dzisiaj wspomniany Michał Oliwa (wynik 16:39), a trzeci na mecie zameldował się Wojciech Piwowarczyk (czas 17:01).

Najszybsza wśród kobiet – rekordzistka trasy - Joanna Woźniak – uzyskała wynik 18:54 – o 21 sekund lepszy niż w grudniu. Drugie miejsce wywalczyła dzisiaj Natalia Gulczyńska (wynik 19:43). Jako trzecia na metę wbiegła Ewelina Kowalik (czas 20:02).

Listopadowy City Trail Szczecin.

Listopadowy City Trail Szczecin. Szukaj siebie na ZDJĘCIACH

Kilkuset uczestników letniej edycji City Trail Szczecin [ZDJĘCIA]

Zawody City Trail Szczecin są poprowadzone ścieżkami Puszczy Bukowej nad Jeziorem Szmaragdowym. Start, meta i biegowe miasteczko są zlokalizowane na Polanie Widokowej.

Kolejny bieg w Szczecinie jest zaplanowany na 23 lutego, a ostatnie zawody trwającej edycji odbędą się 15 marca.