Wysoka wygrana Pogoni Nowej

Marcin Niedziółka
W ostatniej kolejce rozgrywek B-klasy Pogoń Nowa rozgromiła Bałtyk Międzywodzie 9:0. W szczecińskim zespole zagrał Adam Kensy.

Pogoń Nowa – Bałtyk Międzywodzie 9:0 (3:0)

9:0 Misiura (87)

Pogoń Nowa: Kowalski, Targoński (72-Żelazny), Marcinkowski, Pawlak, Armonajtis, Misiura, Kensy (60- Więcławski), Dmowski (55-Trzeźwiński), Wójtowicz (70-Fertała), Toboła, Barandowski.

Na zakończenie rozgrywek Pogoń wysoko pokonała gości z Międzywodzia. W niedzielnym spotkaniu padło 9 goli. Do przerwy zespół Pogoni Nowej prowadził 3:0.

W dzisiejszym spotkaniu w barwach Pogoni wystąpił Adam Kensy – pomocnik Dumy Pomorza w latach 70. i 80 i reprezentant Polski. W meczu z Bałtykiem zagrał 66 minut. Z jego podania bramkę zdobył Baranowski.

Zespół Pogoni Nowej już wcześniej zapewnił sobie awans do A-klasy.