Wysoka przegrana Gryfa II Szczecin

W sobotę na stadionie przy ul. Nehringa druga drużyna Gryfa Szczecin przegrała z zespołem Stilon II Gorzów Wlkp. aż 1:4.

Początek spotkania nie zapowiadał takiego rezultatu. Szczecinianki objęły prowadzenie już w 12 minucie po golu Boguchwalskiej. Piłkarki z Gorzowa szybko wzięły się do odrabiania strat i już po piętnastu minutach doprowadziły do wyrównania.
Na tym jednak nie poprzestały, ciągle atakowały i stwarzały kolejne groźne sytuacje. Po golu strzelonym z rzutu karnego na przerwę schodziły z boiska prowadząc 2:1.

Druga odsłona przebiegała już pod dyktando zawodniczek Stilonu. Gryfitki nie były wstanie przeprowadzić groźnych akcji i popełniały wiele błędów indywidualnych.
Gorzowianki strzeliły jeszcze dwie bramki po dobrze przeprowadzonych akcjach całego zespołu.
Gdyby nie dobra postawa bramkarki szczecińskiego zespołu Magdaleny Kamińskiej wynik byłby pewnie o wiele większy.