Wielka wystawa nagrobków

Redakcja
Solidność, terminowość, fachowość i miła obsługa przy największym wyborze kamienia w Szczecinie - to cechy charakterystyczne zakładu kamieniarskiego HERRA . Firma jest przedsiębiorstwem rodzinnym , prowadzonym od trzech pokoleń. To lider w swojej branży.

Firma została założona w 1954 roku i jak z dumą podkreśla Marcin Herra, obecny właściciel zakładu , jest najdłużej działającą firmą zajmującą się nagrobkami w Szczecinie. Założył ją Władysław Herra, dziadek obecnego właściciela. Później szefem był Andrzej Herra, a od 1998 roku właścicielem jest jego syn - Marcin. -Przez to, że jesteśmy tak długo na rynku klienci i mieszkańcy regionu nas znają. Wiedzą, że jesteśmy profesjonalni i że u nas jest duży wybór oraz odpowiednie ceny -mówi Marcin Herra.

Zakład Kamieniarski HERRA może poszczycić się największym wyborem kamienia w mieście. W swojej ofercie posiada ich blisko 80 rodzajów (wyeksponowanych w ponad 200 gotowych nagrobkach przy ul. Celnej 4 ).

-Specjalizujemy się w nagrobkach granitowych i różnych kamieniarskich dodatkach -mówi pan Marcin. -W ofercie mamy duży wybór nagrobków ale wykonujemy też indywidualne zamówienia klientów.

Jeśli więc chcemy kupić standardowy czy nietypowy nagrobek z rzadko spotykanego kamienia lub często stosowanego tu na pewno się nam to uda. Mamy wolność wyboru zarówno jeśli chodzi o gatunek kamienia jak i o kształt nagrobka. Do tego możemy liczyć na fachowość i profesjonalizm personelu, który zawsze udzieli wyczerpujących odpowiedzi.

-Każdego klienta traktujemy indywidualnie i w stu procentach staramy się sprostać jego wymaganiom - mówi Marcin Herra. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zakup nagrobka nie zawsze jest miłym przeżyciem. Często klienci wspominają przy tym bliskich zmarłych, nie jest im więc łatwo. Rozumiemy to, dlatego staramy się jak możemy i stawiamy na miłą obsługę. Wówczas wszystko załatwiane jest spokojnie, fachowo, rzetelnie i profesjonalnie. Klienci to doceniają, a ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Właściciel Zakładu Kamieniarskiego HERRA nie osiada jednak na laurach. Zamierza nie tylko utrzymać wysoki poziom usług, ale też stale rozwijać firmę.

-Z dumą mogę powiedzieć - podsumowuje Pan Marcin - że jestem odpowiedzialny za jakość usług które świadczymy i kontakt z klientem. Mój dziadek, a i ojciec byli by dumni z mojej pracy. Znamy naszą konkurencję, która nie mając narzędzi w postaci wiedzy o kamieniu i z asortymentowymi lukami próbuje oczernić nas- wprowadzając w błąd klienta historiami o chińskim kamieniu itp... My takich narzędzi nie używamy- jesteśmy rzetelni i lojalni wobec klientów. Do produkcji nagrobków używamy kamienia z całego świata o czym rzetelnie informujemy przy omawianiu zapotrzebowania. Nagrobki nasze wszystkie są wycenione i na każdej sztuce jest widoczna cena. Dajemy klientom możliwość wyboru, nie boimy się porównań, ani nie tworzymy teorii wyssanych z palca. Reszta leży w gestii klienta - stawia na prawdę czy historie???

Stale się rozwijamy i zmierzamy to kontynuować. Wszystko po to, żeby klienci byli zawsze zadowoleni z naszych usług.

Dziękujemy naszym klientom za zaufanie jakim nas obdarzyli przy wyborze firmy, a nowych zapraszamy

Zakład kamieniarski HERRA
Zaprasza codziennie

Siedziba firmy
Szczecin, ul. Ku Słońcu 22 A
czynna:
poniedziałek – sobota godz. 10 – 18
niedziela godz. 10 – 16

Filia Firmy (największa wystawa)
Szczecin, ul. Celna 4
czynna:
poniedziałek – sobota godz. 10 – 18
niedziela godz. 10 – 16

500 zł podwyżki dla mundurowych.

Wideo

Dodaj ogłoszenie