Komunikacja tramwajowa:
Od soboty na linii 10 (Gumieńce – Las Arkoński) wprowadzony został nowy rozkład jazdy. W dni powszednie tramwaje będą kursować w godzinach szczytu co 12 min, w pozostałym okresie bez zmian.
Od dzisiaj (31 sierpnia):
- na liniach 3 (Las Arkoński – Pomorzany) i 11 (Pomorzany – Ludowa) wprowadzone zostaną jesienno – zimowe rozkłady jazdy. Częstotliwość kursów nie zmieni się;
- przywrócone zostanie kursowanie linii 4 na trasie Krzekowo – Pomorzany;
- na linii 5 (Krzekowo – Stocznia Szczecińska) wprowadzony będzie nowy jesienno – zimowy rozkład jazdy;
- na linii 12 (Pomorzany – Dworzec Niebuszewo) obowiązywać będzie nowy jesienno – zimowy rozkład jazdy). W godzinach szczytu tramwaje będą kursować co 6 min., w pozostałym okresie bez zmian;
Komunikacja autobusowa:
Od 1 września:
Wprowadzone zostaną zimowe rozkłady jazdy:
- dla linii 69 (Kołłątaja – Rugiańska);
- dla linii 80 (Zakłady Piekarnicze – Rugiańska)
- dla linii 87 (Podbórz – Kołłątaja / Dworzec Główny);
- dla linii 103 (Głębokie – Police Rynek / Police Zakłady Chemiczne);
- dla linii 107 (Plac Rodła – Police Osiedle Chemik)
Przywrócone zostanie kursowanie autobusów:
linii D (Plac Rodła – Osiedle Słoneczne)
linii E (Plac Szarych Szeregów – Osiedle Bukowe)
linii F (Plac Rodła – Police Osiedle Chemik)
linii 109 (Police Rynek – Police Tanowska Szkoła)
linii 110 (Police Rynek – Siedlice Pętla)
Linia 52: wprowadzony zostanie nowy rozkład jazdy, uwzględniający nowy czas przejazdu autobusu między przystankami.
Linia 88: w celu skomunikowania tramwajów z autobusem linii 88 na pętli Gumieńce, wprowadzona zostanie zmiana rozkładu jazdy linii autobusowej. Ponadto na przy posesji Stobno 24 uruchomiony zostanie w obu kierunkach przystanek „Stobno Kościół”.
Dotychczasowy przystanek „Stobno Kościół” w kierunku Warnika otrzyma nazwę „Stobno 4 nż”, a przystanek „Stobno Kościół” w kierunku Szczecina zostanie zlikwidowany.
Linie 63, 101, 107, 524: uruchomiony zostanie przystanek „Ostrowska nż” w kierunku Polic, zlokalizowany w ciągu ul. Bogumińskiej.
Autobusy linii B będą kursowały na trasie Osiedle Słoneczne – Osiedle Arkońskie
Na liniach 103, 106 i C przywrócone zostaną kursy szkolne a na linii 111 rozkład jazdy obowiązujący w okresie nauki w szkołach.
Na linii 74 wykonywane będą kursy do szkoły w Mierzynie a dla linii 61 wprowadzony zostanie jesienny działkowy rozkład jazdy z kursami przez ul. Południową.
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?