Wicemistrzowie ze Słonecznego

Marcin Niedziółka
Uczniowie z klasy VI f ze Szkoły Podstawowej nr 37 zajęli II miejsce w turnieju piłki ręcznej o mistrzostwo Szczecina. Zwyciężyła SP 55.

W finale drużyna ze Słonecznego przegrała jedną bramką ze Szkołą Podstawową nr 55. Cztery finałowe drużyny dostały puchary, natomiast finaliści jadą do Nowogardu na finały regionalne.

Drużynę z SP 37 prowadzi Artur Jerlecki. W jej skład wchodzą następujący zawodnicy: Mateusz Borsuk, Tomek Rybicki, Patryk Salak, Michał Pietraś, Michał Rojek, Wojtek Łukomski, Piotr Andrusieczko, Robert Drała, Kamil Grzankowski, Sebastian Gorczyński, Rafał Rybczyk, Patryk Nowicki.