W Miejskiej Lidze Basketu bez niespodzianek (wideo)

Spośród wszystkich rozegranych gier najbardziej zacięta była ta pomiędzy Rokpolem a Borsukami. Do rozstrzygnięcia potrzebna była dogrywka.

Obydwie ekipy całkiem nieźle spisują się w tym sezonie. Borsuki są na czwartym miejscu, a Rokpol na szóstym w dywizji Prawobrzeże. Gdyby tym drugim udało się zwyciężyć, na pewno awansowaliby w tabeli.

Mecz od samego początku był bardzo zacięty, koszykarze walczyli o każdą piłkę i zdobywali kolejne punkty. Przez cały mecz gra była bardzo wyrównana i ciężko było wskazać lepszy zespół. Po regulaminowym czasie gry na tablicy widniał remis i do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. W tej części gry minimalnie lepsi okazali się gracze Borsuków, którzy wygrali minimalnie 50: 49.

Po raz kolejny nie zawiedli faworyci, Andegran. pl pewnie wygrał z zespołem We Need Money 61: 39. Wysokie zwycięstwo zanotowali też koszykarze Netto-Marlin, którzy pokonali Fenixa 86: 32. Natomiast najbardziej okazałe zwycięstwo tego weekendu odnieśli koszykarze Polferries pokonując Fosfan Media Sport aż 108: 22!