Trzy punkty Pogoni 04

Robert Duchowski
To był show Roberta Sikorskiego, który strzelił aż 5 bramek. Futsalowa Pogoń 04 Szczecin ograła w niedzielę wieczorem Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 7:2 (4:1).

Szczecinianie skutecznie zrewanżowali się za ubiegłoroczną porażkę 4:6. To było pierwsze zwycięstwo Portowców w tym roku.

400 widzów oglądało dobry mecz. W 11 minucie było już 2:0 po bramkach najlepszego na parkiecie Sikorskiego. Do przerwy Pogoń strzeliła kolejne dwa gole, tracąc jedną bramkę.

Po przerwie granatowo-bordowi nadal kontrolowali sytuację. Czwarty w tabeli dotąd zespół ze Śląska stracił kolejne trzy bramki strzelając tylko jedną.

Bramki: Sikorski (5), P. Dąbrowski oraz A. Sydor.