Tarnovia - AZS: Porażka po dogrywce

Robert Duchowski
81:82 przegrali koszykarze AZS-u Szczecin w Tarnowie Podgórnym z Tarnovią. Po dwóch kwartach szczecinianie prowadzili 43:35. Przy stanie 73:73 zarządzono dogrywkę.

Tarnovia Tarnowo Podgórne - AZS Szczecin 51:53 (19:24) (16:19) (16:10) (22:20) Na wyjazdowe spotkanie AZS-u wybrała się blisko dwudziestoosobowa grupa kibiców. Wśród nich znany Wam z naszego serwisu schadock.

Rywalem naszych koszykarzy był  wicelider tabeli i najskuteczniejszy zespół w tegorocznych rozgrywkach.

Z informacji przekazanej przez schadocka wynika, że szczecinianie grali dobrze w obronie, gorzej jednak poczynali sobie pod koszem rywala. W końcówce meczu gra się zaostrzyła. Sędziowie popełniali sporo błędów.

Naszym zawodnikom odgwizdano 25 fauli, gospodarzom ... tylko 15.

Najwięcej punktów dla AZS-u rzucił Tomasz Mrożek - 17, w tym pięć zza linii zza linii rzutów za 3 punkty.

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?