Sukces szczecinian na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski

PROMASTERS1
PROMASTERS1
Arkadiusz Kocyła
Arkadiusz Kocyła Paweł Frąckowiak
Trzy medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski przywieźli z Bydgoszczy zawodnicy PROMASTERS Szczecin.

W grze pojedynczej mężczyzn srebrny medal zdobył Arkadiusz Kocyła. W półfinale Arek pokonał faworyta turnieju, rozstawionego z numerem 1, Wojciecha Lutkowskiego (Legia Warszawa) 63 36 61.

Trudy tego spotkania dały o sobie znać w meczu o złoty medal, w którym Kocyła musiał uznać wyższość doskonale dysponowanego Pawła Ciasia (SKT Sopot) przegrywając 57 64 36.

Tenisista Promasters wywalczył również brązowy medal w grze podwójnej grając w parze z Bartoszem Sawickim (AZS Poznań).

W turnieju kobiet drugie miejsce w grze podwójnej zajęła Natalia Kozel. Natalia i jej partnerka, Joanna Nalborska (Mera Warszawa), w półfinale pokonały parę Marcelina Cichoń (Mera Warszawa)/ Katarzyna Kaleta (PKT Pabianice) 63 62.

W decydującym meczu Kozel i Nalborska uległy parze Zuzanna Maciejewska/ Sylwia Mikołajczuk (obie AZS Poznań) 26 46.