Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Spójnia przegrała w Łodzi

21 punktów Adama Parzycha nie pomogło Spójni w meczu z ŁKS-em
21 punktów Adama Parzycha nie pomogło Spójni w meczu z ŁKS-em Paweł Majchrzak
Koszykarzom Spójni Stargard nie udało się odnieść piątego zwycięstwa z rzędu na pierwszoligowych parkietach. W Łodzi podopieczni Tadeusza Aleksandrowicza przegrali z ŁKS Sphinx 68:81.

Początek meczu ułożył się po myśli stargardzian. Spójnia przeważała, a w drugiej kwarcie prowadziła już różnicą 14 "oczek" (38:24). Jednak gra gości uległa załamaniu i ŁKS zdołał zmniejszyć straty do zaledwie dwóch punktów (38:40) po pierwszej połowie.

Koszykarze Spójni przespali początek III kwarty, co ŁKS wykorzystał zdobywając 12 punktów (stracili zaledwie 3). Stargardzianie zdołali się pozbierać i doprowadzić do remisu (51:51) - do końca kwarty oba zespoły twardo walczyły o każdy punkt, po 30 minutach gry minimalnie lepsi byli gospodarze (58:56). Niestety w ostatniej odsłonie przewaga ŁKS-u nie podlegała dyskusji. Gospodarze szybko zbudowali kilkupunktowe prowadzenie, którego nie oddali już do końcowej syreny. Spójnia przegrała w Łodzi 68:81.

ŁKS Sphinx - Spójnia Stargard 81:68 (14:25,24:15, 20:16, 23:12)

Spójnia: Parzych 21 (5x3),Grzegorzewski 15 (2), Koszuta 14 (1x3, 6 zb.), Stokłosa 12 (2), Grudziński 2 (9 zb.), Soczewski 2, Bodych 1.

Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.