Spójnia - AZS 48:73! Nasi gromią w Stargardzie!

Koszykarze AZS-u pokonali Spójnię Stargard 48:73 w pierwszym meczu finału play off i do awansu do pierwszej ligi brakuje im jednego zwycięstwa.

W kolejnej części meczu goście podtrzymali swoją przewagę. Koszykarze AZS-u Radex Szczecin są coraz bliżej zwycięstwa w pierwszym meczu finału play off.

Druga kwarta była jeszcze lepsza w wykonaniu koszykarzy ze Szczecina. Nasi zawodnicy całkowicie zdominowali parkiet i wygrali tę część meczu 23:9.

Mecz ropoczął się bardzo dobrze dla naszego zespołu. Podopieczni trenera Majcherka po pierwszych 10 minutach gry prowadzą 16:13.

W dordze do finału nasi koszykarze pokonali AZS PO Opole. Natomiast Spójnia Stargard wygrała z Tarnovią Tarnowo Podgórne.

AZS - Spójnia: 63:54! Zwycięstwo!