Sława Sławno - Pogoń Szczecin 2:0

Anna Kwiecień
W zakończonym przed chwilą spotkaniu Pogoń Szczecin niespodziewanie przegrała w Sławnie z miejscową drużyną 0:2.

Pogoń: Wójcik - Kargol(46min. - Zawadzki), Dymek(46min. - Przewoźniak), Walburg, Skrzypek(79min. - Matlak), Chi-Fon, Parzy(64min. - Ropiejko), Biliński, Kosakowski, Rydzak, Kowal

Sława:
Kaźmierczak - Winiarski, Izmajłowicz, Siarnecki, Kotłowski, Wawerczak, Pelikan, Grajper, Wiśniewski, Ścisło, Chyła

Pogoń Szczecin

przeważała na boisku, jednak Portowcy nie potrafili pokonać bramkarza gości. Dwie dobre sytuacje miał Marek Kowal, który znalazł się w sytuacji "sam na sam" z bramkarzem, ale nie potrafił skierować piłki do siatki.

Druga część gry także rozpoczęła się od przewagi piłkarzy Dumy Pomorza. Mimo to wciąż nie potrafili zdobyć bramki. To co nie udało się Portowcom udało się gospodarzom. W 67 minucie po błędzie Marka Walburga, Mateusz Wiśniewski znalazł się "sam na sam" z bramkarzem i pewnie go pokonał.

Na domiar złego w 83 minucie Walburg dostał czerwoną kartkę, po tym jak przegrał pojedynek główkowy i pociągnął zawodnika gospodarzy za koszulkę.

Minutę później Wiśniewski zdobywa swoją drugą bramkę. Niepilnowany w polu karnym strzela koło słupka i ustala wynik spotkania.

Źródło: Pogoń Szczecin