Ściągnijmy MEGA Imprezę do Szczecina!

Redakcja MM
Redakcja MM
Udostępnij:
To głosy internautów zdecydują, w którym polskim mieście odbędzie szalona, lodowa MEGA Impreza Lecha w środku lata. Może warto oddać głos na Szczecin? Przy okazji możecie wygrać przenośną lodówkę wraz z zawartością!

2 tony śniegu, 24-tonowy truck, pokazy laserowe, nieziemska zabawa przy muzyce didżejów w specjalnie schładzanych namiotach - tak w skrócie będzie wyglądać lodowa MEGA impreza Lecha, która odbędzie się już niebawem w wybranym przez internautów mieście w Polsce. Dla wszystkich spragnionych wrażeń ruszyło pierwsze takie internetowe głosowanie. Wystarczy oddać głos na swoje miasto na stronie www.lech.pl. Szczegóły akcji znajdziecie także w serwisie specjalnym w MM Poznań.

Na pierwsze 5 tysięcy osób, które zagłosują na zwycięskie miasto i pojawią się na MEGAImprezie czekają dwupaki zimnego Lecha. Na swoje miasto można głosować do poniedziałku, 7 czerwca. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby MEGA Impreza odbyła się w Poznaniu – potrzebujemy do tego tylko odpowiedniej liczby głosów, zatem zachęcamy do klikania!

Wyniki głosowania publikowane są cały czas na stronie www.lech.pl. Termin MEGA Imprezy Lecha w zwycięskim mieście zostanie ogłoszony 10 czerwca.

Konkurs - wygraj lodówkę z zawartością

To nie wszystko – w specjalnym konkursie możecie też wygrać przenośną lodówkę, oczywiście z zawartością. Musicie tylko opisać, dlaczego MEGA Impreza powinna odbyć się w naszym mieście. Lodówkę wygra najciekawszego uzasadnienia. Szczegóły konkursu znajdziecie w Dzieje się.

Głosowanie cały czas trwa a zatem: "Do dzieła"!

Znamy przyszłość Roberta Kubicy. WYWIAD

Wideo

Dodaj ogłoszenie