Ruszyła budowa specjalistycznej hali przy Małopolskiej w Szczecinie

red.
UM Szczecin
Nowa, specjalistyczna hala sportowa powstanie przy Zespole Szkół Sportowych na ul. Małopolskiej. Na miejscu właśnie rozpoczęły się prace budowlane.

- Plansze gimnastyczne, ścieżka trampolinowa, równoważnie i poręcze – m.in. w takie elementy wyposażona będzie specjalistyczna hala do gimnastyki, która powstaje przy Zespole Szkół Sportowych na ul. Małopolskiej – wylicza Łukasz Kolasa, Biuro Komunikacji Społecznej i Marketingowej UM. - Na miejscu właśnie rozpoczęły się prace budowlane.

Stargardzkie Przedsiębiorstwo Budowlane "MARBUD", generalny wykonawca, ogrodził już plac budowy i stworzył jej zaplecze. Na miejscu jest ciężki sprzęt, prowadzone są wykopy pod fundamenty nowego obiektu.

Wartość umowy to prawie 6,2 mln zł. Na zrealizowanie zadania wykonawca ma 300 dni.

Zobacz więcej: Nowa hala sportowa w Szczecinie [wizualizacje]

Forum Lokalnego Biznesu w powiecie krapkowickim - Joachim Wojtala

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na szczecin.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie