1

1 1 połowa

• Koniec spotkania! Pogoń pewnie pokonuje Ruch Radzionków. Za relacje dziękuje Szymon Tomaszewski.

• Portowcy oblegają pole karne Ruchu. Goście nie mają nic do powiedzenia.

• Po rzucie wolnym przypadkowo do piłki doszedł Kucharski. Stojąc metr od bramki trafił w golkipera gości.

• Kibice domagają się kolejnej bramki. Piłkarze pogoni próbują spełnić tę prośbę raz po raz atakując bramkę gości.

• Żółtą kartką ukarany Szałek.

• Piłkarze Pogoni mają apetyt na szóstą bramkę. W sytuacji sam na sam Frączczak, lecz po jego strzale piłka mija bramkę Mateusza Miki.

• Gol dla Pogoni! Petasz dobija gości! Edi zgubił piłkę w polu karnym, którą przejął Petasz. Zawodnik portowców mocnym strzałem pokonał bramkarza gości.

• Wojciech Mróz za Michała Maka.

• Defensywna zmiana w Pogoni. Schodzi bohater spotkania Edi, a za niego na boisku pojawia się Mateusz Szałek.

• Ładne podanie Ediego do Frączczaka. Ten ostatni w doskonałej sytuacji nieczysto uderzył piłkę.

• Ława faulował Rockiego przed polem karnym. Piłkę uderzył Adam Giesa, lecz ładną paradą popisał się Janukiewicz pewnie wyłapując piłkę.

• Czwarta bramka dla Portowców padła po kombinacyjnej kontrze. Dokładne Podanie od Aki wykorzystał Edi, który mocnym płaskim strzałem umieścił piłkę w bramce.

• oraz Frączczak za Djousse

• Skrzypczak za Nalepę...

• Gol dla Pogoni! Strzelcem po raz kolejny Edi!

• Okres mniej ciekawej gry z obu stron.

• Zmiana w Pogoni. Kolendowicza zastąpił Petasz

• Żółta kartka dla Akahoshiego

• Rocki fauluje Radlera w polu karnym. Piłkarz Ruchu jest bardzo nie lubiany w Szczecinie. Każdy jego kontakt z piłką jest obficie wygwizdywany przez kibiców Pogoni. Obrońca Pogoni poza boiskiem.

• Djousse ograł obrońcę gości na prawym skrzydle i wbiegł w pole karne Ruchu. Jego dogranie do Ediego było jednak bardzo niedokładne i padło łupem obrońców.

• Rocki przedarł się w pole karne Portowców po czym teatralnie upadł. Sędzia nie dał się jednak na to nabrać.

• Groźna akcja Portowców. Ława podał piłkę do Djousse, który z ostrego kąta trafia w spojenie.

• Ława obkręcił się kilka razy w polu karnym ruchu ośmieszając obrońców gości. Jego miękka wrzutka pada łupem Mateusza Miki.

• Mocny strzał Pawła Giela obok bramki Janukiewicza.

• Zespół Pogoni bez zmian. W zespole Ruchu jedna zmiana. Mateusza Maka zastąpił Mateusz Cieluch.

• Drugą połowę rozpoczęli Portowcy.

• Wynik nie odzwierciedla sytuacji na boisku. Gra jest wyrównana lecz bardzo chaotyczna. O wyniku jak na razie decydują indywidualności w osobach Ediego i Akahoshiego.

• Sędzia kończy pierwszą połowę.

• Błąd Kucharskiego wykorzystał Mak. Obrońca Pogoni wycofał zbyt lekko piłkę do Janukiewicza, która padła łupem piłkarza Ruchu. Ten pewnie minął bramkarza gospodarzy i strzelił bramkę.

• Bramki dla Portowców zmotywowały piłkarzy Ruchu do lepszej gry. Od kilku minut przycisnęli gospodarzy w wyniku czego Michał Mak strzelił bramkę.

• Obie bramki wyjątkowej urody. Po strzale Akahoshiego piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki. Uderzenie Ediego było na tyle mocne, że bramkarz nie był wstanie powstrzymać tej piłki przed wpadnięciem do bramki.

• Pogoń poszła za ciosem. Edi mocnym strzałem z dystansu wprawia w ekstazę kibiców gospodarzy.

• Bardzo ładna akcja Portowców. Po wymianie kilku podań w polu karnym Ruchu piłka trafia na 20 metr do Akahoshiego. Japoński zawodnik technicznym strzałem podwyższa wynik.

• Pomiędzy obrońcami przeciska się Djousse. Jego strzał pewnie łapie Mateusz Mika.

• Mocny strzał Adama Giesy w bezpiecznej odległości mija bramkę Portowców.

• Mylą się obrońcy gości. Djousse wymienia kilka podań z Edim po czym oddaje strzał. Bramkarz wybił jednak piłkę na rzut rożny.

• Bramka dla Portowców! Znowu techniką popisał się Lewandowski mieszając obroną gości. Wycofał piłkę na środek do rozpędzonego Hricki, któremu zostało tylko mocnym strzałem pokonać bramkarza gości.

• Na stadionie imienia Floriana Krygiera nie ma ani jednego kibica gości.

• Po dośrodkowaniu Ediego mocny strzał głową oddał Radler. Piłka poszybowała jednak ponad bramką.

• Żółta kartka dla Nalepy.

• Rzut wolny z linii pola karnego dla portowców po faulu Nalepy na Djousse.

• Po ładnej akcji techniczny strzał Pawła Giela trafia w słupek bramki portowców.

• Po rzucie rożnym strzał głową Kolendowicza minimalnie mija bramkę Ruchu

• Lewandowski kilkakrotnie popisał się nienaganną techniką mijając kilku zawodników Ruchu. Jego dośrodkowanie wybite jednak na rzut rożny.

• Gra toczy się głównie w środku boiska. Ruch postanowił rozruszać widowisko za sprawą strzału Pawła Giela. Janukiewicz paruje strzał na rzut rożny.

• Rzut rożny dla portowców po rajdzie skrzydłem Kolendowicza.

• Strzał z dystansu Ławy przelatuje kilka metrów nad bramką Ruchu.

• Ruch rozpoczął od przypadkowego strzału, który trafił w słupek portowców.

• Mało tego, że mecz rozgrywany jest w środku tygodnia to w Szczecinie jest chłodno i wietrznie. Na pewno nie sprzyja to wysokiej frekwencji.

• Stowarzyszenie kibiców Pogoni "Młode Wilki" zapowiedziało wznowienie zorganizowanego dopingu na meczach Portowców. Wynika to z wstępnego porozumienia na linii kibice-zarząd.

• Witam wszystkich ze stadionu imienia Floriana Krygiera. W składzie Pogoni brakuje bramkostrzelnego Vuka Sotirovica, któremu odnowiła się kontuzja. Zespół ruchu przyjechał osłabiony z zaledwie pięcioosobową ławką rezerwową.