jasiu97p
jasiu97p
Andrzej Szkocki
Piłkarze futsalowej Pogoni, zmierzą się z obecnym liderem tabeli Wisłą Kraków.

Po ostatniej serii zwycięstw, Portowcy także w sobotę zamierzają sprawić niespodziankę.

W pierwszym meczu Pogoń uległa 1:2, tracąc dwa gole w końcowych minutach. Po ostatnich meczach. "Duma Pomorza" ma szansę na sprawienie ogromnej niespodzianki.

Pogoń 04 Szczecin - Wisła Kraków
Hala przy ul. Twardowskiego
12.03 Godzina 18:00
Na kibiców, którzy w sobotę pojawią się w hali przy ul. Twardowskiego, jak zwykle czeka moc niespodzianek. Co tym razem przygotowali organizatorzy?

Każda z kobiet przybyłych na halę otrzyma upominek z okazji dnia kobiet. To nie wszystko! W przerwie meczu odbędzie się konkurs rzutów karnych, z licznymi nagrodami.

Odbędzie się także tradycyjne losowanie nagród.

Wśród kibiców rozlosowane zostaną m.in. zaproszenia na mecz żużlowej Stali Gorzów Wlkp., którą reprezentuje aktualny Mistrz Świata Tomasz Gollob.

Zobaczymy także występ grupy akrobatyczno-tanecznej Cheerdance, którą prowadzą wielokrotne mistrzynie Polski w akrobatyce sportowej Barbara Stolarczyk i Agnieszka Hain. Ponownie zostanie wybrany najlepszy piłkarz meczu!