Portowcy skromnie pokonują KP Police

Pogoń Szczecin pokonała w meczu sparingowym KP Police 1:0. Spotkanie było bardzo emocjonujące i mogło w nim paść dużo więcej goli.

Pogoń Szczecin - KP Police 1:0 (1:0)

**
1:0 Kowal 12’

Mecz rozpoczął się od spokojnej i rozważnej gry obu ekip. Pogoń mocno naciskała na rywali. W 12. minucie jeden z obrońców KP zagrał futbolówkę do swojego bramkarza, ten wybiegł poza pole karne i chciał ją wybić, ale uprzedził go Marek Kowal. Napastnik portowców minął bramkarza i strzelił do pustej bramki dając prowadzenie swojej drużynie.

W drugiej części meczu Pogoń wyraźnie przeważała. Gra naszego zespołu prezentowała się bardzo dobrze, zawodnicy dobrze rozgrywali piłkę i przeprowadzali wiele akcji skrzydłami. Najbliżej strzelenia gola był ponownie Marek Kowal. W 55. minucie w zamieszaniu w polu karnym minął bramkarza i strzelił mocno po ziemi, jednak jeden z obrońców zdołał wybić piłkę.