Porażka AZS-u Radex w Pruszkowie

Paweł Majchrzak
Nie udał się wyjazd AZS-u Radex Szczecin do Pruszkowa. Akademicy ulegli miejscowemu Zniczowi 62:70.

Niedzielne spotkanie lepiej zaczęli goście, czego efektem było dwupunktowe prowadzenie po pierwszej kwarcie (19:17). Niestety załamanie przyszło w drugiej odsłonie, w której Akademicy zdobyli zaledwie 9 punktów i na przerwę schodzili przegrywając 28:32.

W drugiej połowie AZS nie zdołał przechylić na swoja korzyść szali zwycięstwa – w czwartej kwarcie szczecinianie ponownie zdobyli zaledwie 9 "oczek" i ulegli Zniczowi 62:70.

Znicz Basket Pruszków – AZS Radex Szczecin 62:70 (15:19, 17:9, 25:25, 13:9 )
AZS Radex- Majcherek Maciej 17, Pytyś 15, Podgalski 12, Prus 7, Pacocha 5, Sudowski 4, Majcherek Michał 2