Pokonali Piast

Robert Duchowski
Piłkarze Pogoni Szczecin Nowa wygrali w meczu kontrolnym z Piastem Chociwel 2:1. Do przerwy nasi zawodnicy wygrywali 1:0. Gospodarzem meczu byli rywale występujący na co dzień w V lidze.

Spotkanie odbywało się przy silnie wiejącym wietrze, który miał duży wpływ na jego przebieg. W pierwszej części meczu wiatr był sprzymierzeńcem Pogoni, która zdobyła pierwszą bramkę. Jej strzelcem w 12. minucie był Bartosz Barandowski.

W drugiej odsłonie pojedynku role się odwróciły i przewaga należała do gospodarzy, choć to Pogoń zdobyła drugiego gola. Na 2:0 podwyższył w 85. minucie Piotr Kaleciński.

Piłkarze Piasta zdołali odpowiedzieć tylko jednym trafieniem, tuż przed końcem spotkania i zeszli z boiska pokonani przez nasz zespół.

Pogoń zagrała dziś w ustawieniu: Horydowicz – Białek, Adamczuk, Pawlak, Armonajtis, Mucha - Marcinkowski, Dymowski, Kucaba - Astramowicz, Barandowski.

Na zmiany wchodzili: Wójtowicz, Petryszyn, Klim, Nocko, Osuch, Tomaszewski, Kaleciński, Więcławski.